غلظت آلاینده ها

افزایش غلظت آلاینده ها در 4 شهر

تاریخ انتشار : 26 مهر 1399کد مطلب : 56771زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: این شرایط در چهار کلانشهر کشور سبب افزایش غلظت آلاینده ها می شود.

ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از پایداری در جو در کشور تا سه روز آینده خبر داد و گفت:این شرایط در چهار کلانشهر کشور سبب افزایش غلظت آلاینده ها می شود.

صادق ضیاییان با اشاره به اینکه از امروز تا سه شنبه (26 تا 29 مهر) در بیشتر اوقات آسمان کشور صاف و پایدار خواهد بود و در شهرهای تهران، کرج، مرکزی و اصفهان افزایش غلظت آلاینده ها به ویژه در اوایل ساعات صبح پیش بینی می شود، اظهار کرد:در نوار شمالی کشور نیز طی این مدت افزایش نسبی دما رخ می دهد.

وی ادامه داد:از بعد ازظهر روز سه شنبه (29 مهر) به همراه نفوذ جریان شمالی روی غرب سواحل دریای خزر بارش در گیلان و اردبیل آغاز می شود و طی روز چهارشنبه (30 مهر) در کل سواحل شمالی، اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی، شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد و کاهش نسبی دما دور از انتظار نیست.

ضیاییان با بیان اینکه طی روزهای پنجشنبه و جمعه (1 و 2 آبان) در اردبیل و سواحل دریای خزر بارش ادامه دارد، گفت:در شمال شرق کشور نیز وزش باد افزایش یافته و در مناطق شمالی آن ابرناکی و بارش پراکنده رخ می دهد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد:آسمان تهران فردا (27 مهر) صاف همراه با غبار محلی و گاهی وزش باد با حداقل دمای 13 و حداکثر دمای 24 درجه سانتیگراد و روز دوشنبه (28 مهر) نیز صاف همراه با غبار محلی و وزش باد با حداقل دمای 13 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

انتهای پیام/م

افزایش غلظت آلاینده ها در 4 شهر

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : هواشناسی
وبگردی