فالور واقعی
برای تشخیص فالور فیک و شناسایی پیج های که فالور فیک دارند چهار راه ساده و جالب وجود دارد که می توان از آن ها استفاده نمود.

نحوه تشخیص فالوور واقعی و فیک

حتما شما هم در اینستاگرام با پیج های متعددی برخورد داشته اید که فالوورهای عجیب و غریب دارند و از طرفی شما بنا به هر دلیلی در اعتماد به این پیج ها مشکوک هستید. یا میخواهید به آنها تبلیغ بدهید یا میخواهید خرید کنید.

فالور فیک

پس روش تشخیص فالوور واقعی و فیک چگونه است؟

ما در این قسمت چند روش برای تشخیص فالوورهای فیک یک پیج بیان میکنیم که شما با بررسی هر کدام از روش ها میتوانید به یک سطح از اطمینان برسید برای تشخیص فیک یا واقعی بودن آنها.

روش اول:بررسی محتوا و موضوع پیج: یک پیج اینستاگرامی را در نظر بگیرید که تنها 20 پست دارد و تاریخ اولین پستی هم که ارسال کرده است مربوط به سال گذشته است! اما 200 هزار فالوور هم دارد!! خوب اولین چیزی که به ذهنتان میرسد فیک بودن فالوورهاست که درست هم هست. یا اینکه یک پیج با موضوع فروش کفش روزانه 10 پست از مدل های مختلف کفش را ارسال میکند و 400 هزار فالوور هم دارد. اولین سوالی که به ذهنتان میرسد این است که چرا 400 هزار نفر هر روز باید 10 مدل کفش را مشاهده کنند!!!؟؟؟ البته هستند پیج های فروشگاهی که در کنار فروش محصول پست های بسیار جالبی هم ارسال میکنند که مخاطب را دل زده نکنند از مشاهده مکرر مدل ها که حساب این پیج ها جداست.

  روش دوم:بررسی فالوورهای پیج: به قسمت فالوورهای پیج مورد نظر بروید و بصورت لیست وار آنها را ببینید اگر تعداد زیادی فالوور خارجی یا عربی دیدید طبیعتا آن پیج فالوور فیک دارد یا تعداد زیادی پیج مشاهده کردید که نام و ای دی های عجیب و غریبی دارند یا تصویر پروفایل ندارند یا وقتی صفحه همین فالوورهای مشکوک را باز میکنید تعداد فالوور و فالویینگ با هم همخوانی ندارد برای مثال میبینید 100 فالوور دارد و 5000 فالویینگ! شک نکنید که این پیج فالوور فیک خریداری کرده است.

فالوور های واقعی

روش سوم:بررسی کامنت پست های پیج:یک راه ساده دیگر بررسی کامنت های پیج مورد نظر است. دقت کنید ببینید چه اکانت هایی کامنت گذاشته اند و مانند روش دوم به آی دی، تصویر پروفایل و تفاوت فالور و فالویینگشان دقت کنید. همچنین دقت کنید ببینید متن کامنت ها به چه صورت است. اگر دیدید اغلب کامنت ها جملات تکراری از قبیل "خیلی خوب، لایک ، عالیه ، پست های خوبی داری و غیره" بود شک نکنید کامنت ها فیک هستند!

روش چهارم:بررسی دریافت لایک و کامنت در پیج: پیج مورد نظر را فالو کنید و منتظر باشید پست ارسال کند. اگر دیدید در یک ساعت اول تعداد لایک کامنت ها بسیار کم است و به ندرت اضافه می شوند یا اینکه ملاحظه کردید بصورت ناگهانی تعداد لایک و کامنت ها بالا رفت این پیج مشکوک به فالوور فیک است. همچنین میتوانید ساعت کامنت ها را هم مشاهده کنید و ببینید که کامنت های پست در چه فاصله ای ارسال شده اند. برای مثال 100 کامنت در کمتر از 15 دقیقه ارسال شده و دیگر بجز چند مورد کامنت دیگری ارسال نشده باید شک کنید! با بررسی این موارد تا 95 درصد متوجه فیک بودن پیج مربوطه می شوید. توجه داشته باشید هیچ روشی برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام بجز استفاده از ربات اینستاگرام وجود ندارد. تمامی روش هایی که با رنگ و لعاب های گوناگون در سایتهای مختلف می بینید همگی روش های گوناگون دریافت فالوور فیک هستند اما ربات ها با شیوه های جالبی بصورت هدفمند برای شما فالوور جذب می کنند جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به << ربات اینستاگرام چگونه فعالیت میکند؟ >> مراجعه کنید. یکی از این ربات ها، اینستاربات می باشد که به راحتی و بدون هیچ ریسکی میتوانید 3 روز رایگان از آن استفاده کنید. برای ورود به این سایت روی ربات اینستاگرام کلیک کنید.

4 ترفند بسیار جالب شناسایی فالور واقعی از فالور فیک اینستاگرام

3.2168
این مطلب مفید بود ؟10959
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی