فالکائو فوتسال

فالکائو در آستانه آقای گلی فوتسال با شکستن رکورد شمسایی

تاریخ انتشار : 17 شهریور 1395کد مطلب : 36281زمان مطالعه : 2 دقیقه
فالکائو جادوگر برزیلی فوتسال با تکنیک های بی نظیرش در آستانه شکستن رکورد جاودانه وحید شمسایی آقای گل جهان است.

فالکائو به رکورد شمسایی در فوتسال رسید

آقای گل فوتسال جهان می گوید فالکائو به احتمال زیاد رکوردش را خواهد شکست، چون برزیل برای این اتفاق برنامه ریزی کرده است.برزیلی ها شرایط را برای فالکائو مهیا کرده اند و او به راحتی به تیم ملی دعوت می شود و تعداد گل هایش را افزایش می دهد. آن ها به بازیکن خود اعتبار می دهند و برایش ارزش قائل می شوند.

ستاره فوتسال برزیل در آستانه جام جهانی کلمبیا به فاصله 21 گلی با وحید شمسایی، آقای گل جهان رسید.

وحید شمسایی با 392 گل ملی، سال هاست عنوان آقای گلی فوتسال جهان را به خودش اختصاص داده اما با دعوت فالکائو به تیم ملی برزیل این احتمال می رود رکورد جاودانه شمسایی به خطر بیفتد.

فالکائو فوتسال

رقابت فالکائو با رکورد وحید شمسایی

فالکائو بهترین فوتسالیست جهان پیش از اعلام اسامی تیم ملی برزیل برای جام جهانی کلمبیا، جایی در فهرست تیم نداشت و برای مقطعی خط خورده بود اما سرجیو سرمربی سلسائوها تصمیم گرفت از اسطوره فوتسال برزیل در این دوره از مسابقات نیز استفاده کند.

فالکائو که پیش از این با 366 گل در رده دوم گلزنان برتر جهان قرار داشت، در بازی دوستانه اخیر برزیل مقابل جزایر سلیمان پنج گل به ثمر رساند و فاصله خود با وحید شمسایی را به 21 گل کاهش داد. فالکائو پیش از این نیز در جام جهانی 2004 سابقه آقای گلی با سیزده گل را داشته اما با توجه به شرایط او در تیم ملی، به ثمر رساندن 21 گل در جام جهانی دشوار به نظر می رسد.

این بازیکن در حال حاضر 39 ساله است و در جریان بازی ها نیز زمان کمی هم در ترکیب تیمش قرار می گیرد. بدون شک هدف اصلی دعوت سرجیو از فالکائو به تیم ملی، استفاده از تجربه بالای او در بازی های سرنوشت ساز است. همانطور که فالکائو در فینال جام جهانی 2012 با به ثمر رساندن گل زیبایش در ثانیه های پایانی بازی، ناجی برزیل شد.

با این حال خطر شکستن رکورد شمسایی همچنان این بازیکن را تهدید می کند و بعید نیست این فرصت به فالکائو داده شود تا بعد از شکستن رکورد شمسایی از فوتسال خداحافظی کند.

فالکائو در آستانه آقای گلی فوتسال با شکستن رکورد شمسایی

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از ایسنا -/ح
برچسب : فوتسال
وبگردی