نمناک سرگرمیگوناگون خوردن گوشی و کلید تجویز فالگیر برای باز شدن بخت! + عکس
فالگیر ، باز شدن بخت
در میان عجیب ترین اتفاقات روز ماجرای نسخه ی عجیبی که فالگیر برای باز شدن بخت مرد جوان پیچیده بود بیشتر از هرچیزی توجهات را به خود جلب کرده بود.

دستورات عجیب و غریب فالگیر برای باز شدن بخت مرد جوان

حتما شما هم می شناسید افرادی را که برای رفع مشکل و یا رسیدن به خواسته هایشان به سراغ رمال و فالگیرها می روند ، افرادی که بدون داشتن هیچ تخصصی روش هایی را به مراجعین ساده لوح پیشنهاد و برای این پیشنهادات و راه حل هایشان مبلغ بالایی دریافت می کنند ؛ ادامه این بخش از سرگرمی نمناک مربوط به موردی عجیب درمورد رمال ها می شود که باید خواند و عبرت گرفت.

فالگیر

فریب مرد جوان توسط فالگیر دغل باز

فالگیر گفت که برای ازدواج باید کلید و گوشی موبایلم را قورت دهم!

"اجی دواویدی" 42 ساله اکثر اوقات بیمار بود و بی حال برای همین نمی توانست تصمیم به ازدواج بگیرد چرا که توانایی اداره زندگی مستقل را نداشت برای همین تصور کرد که مبادا ارواح سیاه او را به این وضعیت دچار کرده باشند ، همین تصور غلط موجب شد تا به سراغ رمالی مشهور برود.

رمال و فالگیر مشهور که یکی از تانتریک های بزرگ بود ادعا کرد که ارواح سیاه و خبث او را احاطه کرده اند برای همین باید کارهایی پیچیده و دشوار انجام دهد ؛ کارهایی که او را بالاخره برای ازدواج آماده می سازد.

مرد ساده لوح که با حرف های رمال به طور کامل فریب خورده بود تصمیم گرفت دستورات او را اجرا کند ، فالگیر به مرد گفت که باید گوشی موبایل ، باتری ، کلید ، تکه هایی از شیشه و مواردی دیگر را قورت دهد تا به واسطه ی این بلعیدن به وضعیتی مناسب برای ازدواج برسد.

"اجی" ساده لوح تمام دستورات رمال را با تمام سختی هایی که داشت اجرا کرد اما نتیجه آن طور که باید و انتظار داشت نشد ، دردهای شکم کم کم بیشتر شد و وضعیت او بدتر از قبل شد وضعیتی که کار را به جراحی کشاند.

فالگیر

تصویر اشیائی که از شکم "اجی" خارج شده است

مرد 42 ساله که با دردهای شدید شکمی به بیمارستان منتقل شده بود بعد از عکسبرداری برای جراحی آماده شد تا اشیاعی را که به دستور رمال بلعیده بود از شکمش خارج شوند.

خوردن گوشی و کلید تجویز فالگیر برای باز شدن بخت! + عکس

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف