فایل 1 گیگ
دریافت فایل 1 گیگ در ظرف 3 ثانیه با نسل جدید وای فای سامسونگ امکانپذیر می شود. شرکت سامسونگ شبکه وای فای با حجم انتقال داده ها در کمتر از یک ثانیه را معرفی می کند.

انتقال سریع فایل با wifi سامسونگ

با رونمایی نسل جدید ارتباطات Wi-Fi توسط سامسونگ که با فرکانس 60 گیگاهرتز کار می کند سرعت انتقال داده ها در شبکه های بی سیم تا پنج برابر نسل امروزی شبکه های وای فای بالا رفته است. یعنی شما می توانید فایل 1 گیگ را در 3 ثانیه دانلود کنید.

در نسل جدید شبکه های وای فای اطلاعات با سرعت 4.6 گیگابیت بر ثانیه  معادل 575 مگابایت بر ثانیه منتقل می شوند که در مقایسه با سرعت 108 مگابایت بر ثانیه ای نسل قبلی شبکه های وای فای افزایش پنج برابری نرخ انتقال داده ها در آن مشاهده می شود.
 
وای فای
 
وای فای جدید شرکت سامسونگ
 
کیم چانگ یونگ، سخنگوی سامسونگ می گوید:سامسونگ موفق شد بر موانع تجاری سازی فناوری جدید غلبه کند و به زودی این تکنولوژی نوین را روانه بازار خواهد ساخت. با توجه به امکان ایجادشده برای رشد فناوری وای فای دستگاه های نسل بعدی سامسونگ تغییرات جدید و نوآورانه ای در این زمینه خواهند داشت.
اکنون که تکنولوژی 60 گیگاهرتزی تجاری شده است، سامسونگ امیدوار است بتواند از این استاندارد برای ارتباطات راه دور استفاده کند و قطعاً از آن در گوشی های نسل جدید استفاده خواهد کرد. همچنین این شرکت برنامه هایی برای استفاده از آن در دستگاه های صوتی تصویری، تجهیزات پزشکی و محصولات مرتبط با خانه ی هوشمند سامسونگ دارد.

 

فایل 1 گیگ را 3 ثانیه ای دریافت کنید

3.816
این مطلب مفید بود ؟124
برگرفته از فارنت-/ف
وبگردی