فرزاد جمشیدی

“فرزاد جمشیدی” مجری جنجالی تلویزیون لب به سخن گشود

تاریخ انتشار : 29 دی 1394کد مطلب : 25732تعداد نظرات : 10 نظر
“فرزاد جمشیدی” یکی از مجریان آرام صدا و سیما بود که به طور ناگهانی دچار جنجال و حاشیه شد و از آن پس از تلویزیون کناره گرفت، او در گفتگویی اعلام کرد که دست های پنهانی در کار بوده است.

فرزاد جمشیدی مجری جنجالی تلویزیون به حرف آمد

فرزاد جمشیدی، مجری رادیو و تلویزیون، خرداد 1349 در تهران به دنیا آمد. وی دوره های عالی تحصیلی را در مقاطع و رشته های کارشناسی حقوق و دکترای علوم قرآنی گذراند و پس از جنگ تحمیلی، فعالیت خود را با حوزه هنر و اندیشه های اسلامی در زمینه نویسندگی، آغاز کرد.

چهره اش به مجریان دهه شصتی شباهت داشت که با طمأنینه حرف می زنند و حس آرامش را به بیننده القا می کنند اما جمشیدی دو بار درگیر پرونده های شکایتی شد که بار دوم ماجرا آن قدر بازتاب پیدا کرد که این مجری رادیو و تلویزیون مجبور به خداحافظی رسمی از تلویزیون شود. جمشیدی که در تلویزیون یک سمت اجرایی هم داشت و او را به عنوان رئیس دفتر هماهنگی و سازمان دهی مجریان سیما می شناختند با اجرای برنامه زنده « یاد خدا » در سحرگاه ماه رمضان ها شناخته شد و به اوج رسید.

فرزاد جمشیدی مجری جنجالی تلویزیون به حرف آمد
 
فرزاد جمشیدی، مجری برنامه های مذهبی تلویزیون در سالیان اخیر، در مرکز اخبار جنجال برانگیزی قرار گرفت که حضورش در صدا و سیما را تحت تاثیر قرار داد. 
این روزها او در گفتگویی به شکل مستقیم در این باره سخن گفته و علیه رسانه هایی که اخباری در این رابطه منتشر کرده اند موضع گرفته است. جمشیدی در این گفتگو می گوید که هیچ برخورد منفی از مردم دریافت نکرده، از صدا و سیما گله ای ندارد و در هیچ پروسه قانونی ممنوع التصویر نشده است. جمشیدی علت خروج اش از سازمان را «نوع نگاه برخی از آن دست های پنهان» عنوان می‎ کند. 
او همچنین ادعا می کند که در تاریخ جمهوری اسلامی سابقه نداشته که رسانه ها با این عطش سراغ پرونده ای بروند. جمشیدی همچنین مدارکی دال بر عدم سوءپیشینه اش نشان می دهد و می گوید که حتی اگر یه ثانیه محکوم شده بود، در این مدارک نشانی از آن موجود می بود. 
او همچنین با قاطعیت، رای دادگاه درباره پرونده اش را برائت عنوان کرد و تصویری از زنی با چشم های پنهان شده در رسانه ها را که در کنار تصویر خودش منتشر شده بود، بی ربط دانست که از سایت های زیبایی برداشته شده است. 
او فعالیت این روزهایش را نگارش کتابی با عنوان فرهنگ جامع مشاهیر عنوان کرد و ادامه داد که آن چه بر سر او آمده، بسیار کمتر از اتفاق های منفی است که برای مشاهیر این سرزمین اتفاق افتاده است. 
 

فرزاد جمشیدی مجری جنجالی تلویزیون لب به سخن گشود

2.7124
این مطلب مفید بود ؟6658
برگرفته از برترین ها -/ ن.م
10 نظر به ثبت رسیده است
mosa1396-03-08
همین کاری که با ایشون کردن، بر سر حاج سعید طوسی و امثال ایشون هم آوردن. متأسفانه مردم هم خیلی بی انصاف شدن و به خاطر خنده و ... حرفهایی که علیه این شخصیت‌ها زده میشه رو تکرار می‌کنن. خیلی جای تأسف داره. خیلی باید روی فرهنگ مملکتمون کار بشه.
42187
مجتبی واحدی 1396-03-12
سلام به همه شما دوستان عزیز، بهترین خاطره من از شبکه یک سیما همین برنامه یاد خدا بود،واقعا حیفه که آدم هایی نظیر ایشون ، به همین راحتی از صحنه خارج شون کنن،از همین طریق از صدا و سیما و این بزرگوار خواهش میکنم که ایشون مجدداً برگردن به تلویزیون و ما شاهد اجراهای بی نظیر شون باشیم.
3480
بی‌نام1396-03-30
از وقتی ایشون رفتن دیگه برنامه های سحر های ماه رمضان رو نگاه نمی کنیم ،آرامش خاصی داشتند
3652
بی نام1396-06-01
از وقتی که ایشان از صداوسيما رفت من دیگه تلویزیون نگاه نکردم و دیگه هم نمیبینم و نخواهم دید نمیبینم دیگه نمیخوام ببینم
2142
احمد1396-10-15
ایشون مسلط ترین مجری صدا و سیما بودن. هم از نظر فن بیان هم از نظر سواد و وقار
3732
مامان پارسا1397-02-17
از کجا معلوم.شاید واقعیت باشه.تو این دوره زمونه نمیشه آدمارو از روی قیافشون شناخت.
6130
فقط خدا میدونه 1397-02-24
فقط خدا میدونه بنده هاش چکاره هستن خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه
345
ناشناس1397-02-26
متاسفانه مشکل اصلی ما همین هست که فقط بر اساس ظاهر نظر میدیم. بهتره حقیقت رو بیشتر بررسی کنید و ماجرای ایشون را بفهمید و نظر بدین. ازیادن ادم هایی که خوب حرف میزنن و ظاهر مظلومی دارن ولی ...
135
علی1397-02-28
با سلام ؛ به نظر حقیر هر فردی یک حریم خصوصی و خانوادگی داره ؛ اگر خطا و جرمی مرتکب بشه ، بایستی پروسه این جرم در محاکم قضایی طی بشه و حکم صادر شود و تمام ؛ نه اینکه در حیطه کاری و حرفه ای شخص تأثیرگذار باشه و افراد جامعه از هنر فرد محروم شوند ؛ ان شاالله که هر چه زودتر استاد جمشیدی به صداوسیما برگرده.
175
Ali1397-03-14
میگن حفظ ابروی مومن از ابروی خانه خدا هم واجب تر خدا از سر تقصیرات همه ی ما بگذرد فقط یک لحظه به این نکته فکر کنیم که چه بر ایشان و خانواده ی محترمشان در این مدت گذشته خدا انشااله به ایشان عزت دوباره دهد.
237
وبگردی