فرزاد حسنی و آزاده نامداری

فرزاد حسنی آزاده نامداری|دعوای فرزاد حسنی و آزاده نامداری

تاریخ انتشار : 5 فروردین 1394کد مطلب : 13145زمان مطالعه : 4 دقیقه
فرزاد حسنی در پی عکسی که آزاده نامداری چند روز پیش از صورت کبود خود در اینستاگرامش منتشر کرده بود طی یادداشتی واکنش نشان داد.

چند روز پیش بود که آزاده نامداری تصویری از ضرب و شتم همسر سابقش فرزاد حسنی را در اینستاگرامش منتشر کرد و فرزاد حسنی به این اقدام واکنش نشان داد. حاشیه های جدایی فرزاد حسنی آزاده نامداری همچنان ادامه دارد.

بعد از اینکه خانم آزاده نامداری عکسی از ضرب وشتم همسر سابقش را در اینستاگرام منتشر کرد و دعوای خانوادگی را به شبکه های اجتماعی کشاند، باعث ناراحتی جمع کثیری از کاربران شد، ماجرا از این قرار است که خانم مجری عکسی از صورت کتک خورده اش را در صفحه ی شخصیش منتشر کرد، پستی که چند ساعت بعد به دلایل نامعلومی آن را حذف کرد، اما حاشیه هایش همچنان باقی بود و هر چه به جلوتر می رفتیم ابعاد آن گسترده و گسترده تر می شد و باعث جریحه دار شدن روحیه و عواطف کاربران می شد و از همه مهم تر اینکه قضاوت نادرستی در این بین توسط کاربران صورت می گرفت. یک شنبه 2 فروردین سال 1394؛ خانم نامداری با انتشار پستی به همراه عکسی از چشم و صورت کبود خود اینگونه نوشته بود:

 صورت کبود آزادهنامداری
متاسفم که مجبورم این عکس خصوصی رو منتشر کنم. اما دیگه باید... باید... این عکس مستنده و بسیاری از مدیران محترم تلویزیون خودم و حالم رو رویت کردند... امروز به لطف دروغ گویی ایشون، مستند من پخش نشد و هزار اتفاق تلخ دیگه... من الان سرپام، خوبم. زندگی می کنم. درس می دم. کار می کنم و دوباره زنده شدم. متاسفم برای رادیویی که آنتن زنده ش رو میسپره دست کسی که به نزدیک ترین کسش هم رحم نکرد، به تایید دوستاش ازدواج با من فقط یه شو یا نمایش بیشتر نبود، به لطف پدرم من حق طلاق داشتم وگرنه شاید الان زنده نبودم. این عکس تلخه ولی واقعیه، برای هوادارایی می گم که از ایشون بت ساختند، بتی که به هیچ مسلکی پایبند نیست، دیگه کسی تو کامنتای من حق نداره اسمی از ایشون بیاره. آقای حسنی می دونم دهنت باز میشه به هر تهمتی. اما من واگذارت می کنم به خدا... و خوشحالم که دیگه نمی بینمت. فقط بدون چهل تا فایل صوتی دست من داری که مدت هاست حتی خودم گوشش ندادم... والسلام.
 
 فرزاد حسنی و آزاده نامداری
 
حالا نوبت فرزاد حسنی بود که در مقابل ادعای خانم مجری پاسخگوی کاربران فضای مجازی باشد و دلیل کار خود را بیان کند. آقای فرزاد حسنی همسر سابق آزاده نامداری طی یادداشتی در یکی از سایت های خبری در واکنش به این موضوع نوشت:
مردم عزیز سرزمینم... دو سال در برابر اظهارات خلاف واقع و بی حرمتی هایی که بر من روا رفت و مظلوم نمایی ها و استفاده از احساسات پاک شما سکوت اختیار کردم. اکنون نیز براساس خواسته ی مادر سیده 63 ساله ام و وثیقه ی سوگندی که یاد کرده ام پاسخ می دهم:کوتاه! کوتاه از آن جهت که احساس من بر این عقیده استوار است که حریم خصوصی افراد متعلق به ذوالحرم است ولاغیر. بر فرض محال اگر این ادعاهای کذب صحت هم داشت، آیا این روش درستی برای بیان آنهاست؟ ریختن آبروی دیگران و حتی خانواده خود به چه قیمتی؟ به قیمت پخش تصویرمان از تلویزیون؟! انسان ها را از روشی که برای رسیدن به هدفشان انتخاب می کنند بشناسید...
 
 فرزاد حسنی و آزاده نامداری
1- کدام انسانی با اندک بهره هوشی می تواند بپذیرد که این خانم تا به حال هیچ گونه شکایتی از من نکرده باشد؟ قطعا با اندکی دقت و بررسی صفحات مجازی متعلق به مشارالیها که سرشار از تصاویر و مدارک غیر واقعیست پاسخ سوال روشن است!
  
2- ایشان با بیان ادعاهای گوناگون و تجمیع کلکسیونی از عناوین مجرمانه همچون ضرب و شتم، افترا، تهدید به قتل، شکستن گوشی همراه (باور کنید به همین جرم!) و ارسال پیامک از من شکایت کرده و در تمامی این موارد به واسطه ی صدور احکام قضایی دست خالی از دادسرا برگشته است! به عنوان مثال رجوع کنید به پرونده کلاسه ی 922192/63 در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو تهران. در کدامیک از این موارد محکوم واقع شده ام؟ هیچ کدام!
 
3- اساسا مسائل خانوادگی ما به مدیران رسانه چه ارتباطی دارد؟ چرا ایشان با فرافکنی و عدم قبول واقعیت، موضوعات فی مابین در زندگی شخصی را به عدم پخش مستندشان ارتباط می دهند؟! اساسا ممنوعیت فعالیت ایشان از مراجع دیگر و به واسطه مواردیست که مرتبط با جدایی اش از من نیست. 
 
4- پاسخ مفصل و قاطع من به این فرمایشات کذب و عکس های غیر واقعی و تهمت های پی در پی و مظلوم نمایی در مرجع قضایی به واسطه طرح شکایت از ایشان صورت خواهد پذیرفت و فصل الخطاب همه ی ما قانون است. تا سیه رو شود هر که در او غش باشد. در پایان می خواهم این دو سوال من در صفحه ی اینستاگرام ایشان پرسیده شود که:
 
فرزاد حسنی و آزاده نامداری 
 
1- نظر ایشان درباره گروهک (...) چیست؟
2- نظر ایشان درباره ی عاطفه ی مادری و عشق به فرزندشان چیست؟
با سپاس - خاک پای ملت ایران - فرزاد حسنی
 
اینطور که فرزاد حسنی به عکس ضرب وشتم منتشر شده در اینستاگرام خانم مجری و بسیاری از موارد واکنش نشان داد و با قاطعیت پاسخگو شد باید منتظر ماند و دید که آزاده نامداری چه برگه هایی را رو خواهد کرد و چه پاسخ هایی به این ادعاها خواهد داشت!! گویا این ماجرا و عکس العمل ها در فضای مجازی سر دراز دارد.

فرزاد حسنی آزاده نامداری ، دعوای فرزاد حسنی و آزاده نامداری

3.11317
این مطلب مفید بود ؟817500
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
برچسب : فرزاد حسنی
وبگردی