فرزندان کریستن رونالدو

مادر مشترک پسر و فرزندان دوقلوی کریستن رونالدو! +تصاویر

تاریخ انتشار : 17 تیر 1396کد مطلب : 52578زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرزندان کریستن رونالدو یا بهتر است بگوییم فرزندان خانواده ای که مادری در آن حضور نداشته و ندارد این روزها ذهن بسیاری را درگیر خود کرده اند، اینکه آنها کجا و از کدام زن ناشناس متولد شده اند.

مادر پسر و دوقلوهای کریس رونالدو یک زن است!فرزندان کریس خواهر و برادر خونی هستند!

شناخت مادر فرزندان کریستن رونالدو برای برخی بسیار مهم است .کریس رونالدو بعد از تولد دوقلوهایش بیش از پیش نظرها را به زندگی شخصی اش جلب کرد به خصوص تصمیم گیری ستاره رئال برای داشتن فرزند از طریق رحم اجاره ای زنی در امریکا.

The truth about Ronaldo's twins:Revealed

فرزندان کریستن رونالدو

مادر فرزندان کریستن رونالدو کیست؟ 

راز مادر فرزندان کریس رونالدو فاش شد !

این عنوانی بود که دیلی میل در جدیدترین گزارش خود با عنوان پسر و دوقلوهای تازه متولد شده کریس رونالدو منتشر کرده است .

به گزارش این وب سایت "استفانی کابالرو" وکیل در مورد فرزندان ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید گفت :به احتمال زیاد کریسیتن جونیور (پسر اول رونالدو) برادر دوقلوهای تازه متولد شده رونالدو باشد چرا که منبعی نزدیک به خانواده کریس گفته است که تمامی صحبت ها در مورد مادر پسر اول کریس شایعه است و او نیز مثل خواهر و برادر دوقلویش با مادر جایگزین متولد شده است. این روش بارداری در پرتغال ممنوع و غیرقانونی است برای همین کریس به غرب امریکا سفر کرده بود .

مادر فرزندان دوقلوی کاپیتان تیم ملی پرتغال، زنی آمریکایی ساکن در غرب آمریکاست که رحم او برای پرورش جنین اجاره شده بود و بعد از تولد مادر رونالدو برای آوردن نوه هایش به آنجا سفر کرد.

فرزندان کریستن رونالدو

فرزندان کریستن رونالدو

عکس فرزندان کریستن رونالدو بهترین فوتبالیست جهان

متئو و اوا، نام دوقلوهای کریستیانو رونالدو هستند یک پسر و یک دختر که از یک مادر جانشین متولد شده اند. این رازی است که کریستیانو رونالدو هنوز زیاد در مورد ان صحبت نکرده است.

گمانه زنی های مختلف که اکثرا منفی هستند در مورد کریس رونالدو ادامه دارد چرا که او بدون ازدواج با فرد مشخصی صاحب 3 فرزند شده است و اجازه شناخته شدن زنی که مسئول پرورش فرزندان او در رحم خود بوده است را نداده است.در جایی دیگر گفته شده است که هنوز هیچ کس نمی داند واقعیت تولد فرزندان رونالدو چیست چرا که در مورد زندگی پر راز این ستاره ابهامات زیادی وجود دارد که حتی اعتماد به استفاده از مادر جایگزین برای داشتن فرزند هم قابل اعتماد صد در صد نیست. 

اینکه دوقلوها کی و کجا متولد شده اند را تنها می توان از روی گواهی تولد آنها فهمید ، گواهی که تنها نام خانوادگی رونالدو و نام شهر La Mesa در نزدیکی سان دیاگو ثبت شده است.

به هرحال با وجود تمام این گفته ها وب سایت های رسمی هیچ کدام این خبر را که مادر دوقلوهای کریس رونالدو همان مادر کریستین جونیور است را تایید نکرده اند.

مادر مشترک پسر و فرزندان دوقلوی کریستن رونالدو! +تصاویر

3.4237
این مطلب مفید بود ؟16374
منبع : بخش ورزش نمناک /ن
وبگردی