فرشاد احمدزاده

بدل فرشاد احمدزاده هم آمد + عکس

تاریخ انتشار : 27 فروردین 1397کد مطلب : 66998زمان مطالعه : 1 دقیقه
این روزها که بازار بدل فوتبالیست ها در ایران بسیار داغ است، بدل فرشاد احمدزاده بازیکن تیم پرسپولیس هم پیدا شد.

بدل فرشاد احمدزاده هافبک تیم پرسپولیس

بعد از پیدا شدن بدل مسی و رونالدو در ایران و به راه انداخت بازار معروفیت با این شیوه، حالا بدل یکی از بازیکنان پرسپولیس نیز کشف شده است.

شخصی که تصور می کند شبیه فرشاد احمدزاده ستاره تیم پرسپولیس است خود را به تمرینات این تیم رسانده و در کنار کمال کامیابی نیا دیگر بازیکن این تیم و دوست نزدیک احمد زاده عکسی به یادگاری گرفته است.
کمال کامیابی نیا

عکس یادگاری کمال کامیابی نیا با بدل فرشاد احمدزاده

استعداد ایرانی ها در کپی شدن با سلبریتی ها همچنان ادامه خواهد داشت و باید دید شخص مشهور بعدی که بدلش پیدا خواهد شد چه کسی خواهد بود.

توضیح فرشاد احمدزاده در خصوص غیبت در لیست پرسپولیس

وینگر شماره 10 پرسپولیس که در جدال مقابل پارس جنوبی دچار مصدومیت شده بود، در دیدار مقابل السد قطر با صلاحدید سرمربی این تیم خارج از لیست حاضر است.

احمدزاده که علیرغم این مصدومیت جزیی مشکلی برای همراهی سرخپوشان نداشت، در شرایطی از لیست خارج شده که خودش اعتقاد دارد مصدومیتش به شکلی نبوده که قادر به حضور در این بازی نباشد.

احمدزاده در اینباره به خبرنگار ما گفت:مصدومیتم برطرف شده و این مساله دلیل خروجم از لیست تیم برای دیدار مقابل السد قطر نیست. مشکلی برای همراهی پرسپولیس نداشتم اما آقای برانکو ترحیج دادند که در این بازی نباشم. مصدومیتم کاملا برطرف شده و خودم را آماده ی بازی های بعدی خواهم کرد.

بدل فرشاد احمدزاده هم آمد + عکس

4.937
این مطلب مفید بود ؟361
برگرفته از فرتاک نیوز/ورزش سه/ح.ب
وبگردی