فرشاد احمدزاده

فرشاد احمدزاده برای رفتن از پرسپولیس مردد است

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1397کد مطلب : 68153زمان مطالعه : 1 دقیقه
در حالی که برخی منابع خبری صحبت از قطعیت جدایی فرشاد احمدزاده از پرسپولیس می دهند اما هنوز جدایی این بازیکن از جمع سرخ ها قطعی نشده است.

پرسپولیس با پیشنهاد مالی چرب دنبال حفظ فرشاد احمد زاده

قرارداد احمدزاده در پایان فصل با پرسپولیس به پایان رسید و او از امروز بازیکن آزاد است اما از آنجا که این بازیکن در لیست برانکو برای فصل بعد قرار دارد، به همین دلیل مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا قرارداد او را تمدید کنند.

فرشاد احمدزاده با وجود خداحافظی از بازیکنان در رختکن، به مدیران پرسپولیس پیغام داده است که قصد دارد قراردادش را تمدید کند، از سوی دیگر شایعه شده که او تصمیم دارد به کشورهای عربی برود.

فرشاد احمدزاده

پیشنهاد جدید پرسپولیس به فرشاد احمدزاده 

شنیده ها حاکی از آن است که احمدزاده پیشنهادی از یک لیگ خارجی دارد اما پیشنهاد جدید او از پرسپولیس، از نظر مالی بهتر از مشتری خارجی است و او مردد است که قراردادش را تمدید کند یا برای یک فصل هم که شده به بازی در بیرون ایران فکر کند. عجیب نیست بازارگرمی برخی از بازیکنان در فصل نقل و انتقالات مثل سال های گذشته حرف اول را می زند و اوضاع وخیم و محرومیت پرسپولیس هم این موضوع را تشدید کرده است.

فرشاد احمدزاده

آخرین وضعیت فرشاد احمدزاده برای ماندن یا رفتن

اکنون باید دید با تمدید قرارداد برانکو و در شرایطی که هنوز تکلیف محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه برای فصل آینده مشخص نشده، این خداحافظی فرشاد احمدزاده به واسطه پایان فصل و تعطیلات یکماهه آن بوده یا شماره 10 در لیگ هجدهم با جدایی قطعی این بازیکن نصیب فرد دیگری خواهد شد.

فرشاد احمدزاده برای رفتن از پرسپولیس مردد است

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از تابناک /ورزش سه / ر
وبگردی