نمناک اخبارورزشی فرهاد مجیدی به نیمکت استقلال نرسید
فرهاد مجیدی ، بازیکن سابق استقلال
فرهاد مجیدی که دو روز گذشته به ایران سفر کرده و گفته می شد حضورش در خصوص مذاکره با باشگاه استقلال بوده است، اما اینگونه نیست.
تاریخ انتشار : 15 مهر 1396

حضور فرهاد مجیدی در استقلال منتفی شد

بازیکن سابق استقلال تهران جایی در کادرفنی این تیم نخواهد داشت. کمیته فنی باشگاه استقلال تهران به همراه مدیرعامل این باشگاه طی شرطی که در قرارداد با وینفر شفر داشتند در بین گزینه های موجود سیروس دین محمدی و بیژن طاهری را به عنوان دستیاران این سرمربی انتخاب کرده اند و منتظر نظر او برای تایید مربیان جدید هستند.

از بازیکنان سابق این تیم که تحصیلات شان در اروپا دنبال شده هم برای دستیاری شفر نامبرده می شد. بازیکنی مانند فرهاد مجیدی که دو روز گذشته به ایران سفر کرده و گفته می شد حضورش در خصوص مذاکره با باشگاه استقلال بوده است.

 فرهاد مجیدی

مجیدی به کادر فنی استقلال نمی آید

محمد نوری سخنگوی کمیته فنی باشگاه استقلال، اعلام کرد:حضور مجیدی در کادرفنی استقلال منتفی است و شایعاتی که مطرح شده به هیچ وجه صحت ندارد. با این وجود شماره 7 سابق که از محبوبیت بالایی نزد هواداران آبی ها برخوردار است فعلا نمی تواند روی نیمکت تیم مورد علاقه اش حاضر شود.

فرهاد مجیدی به نیمکت استقلال نرسید

برگرفته از ایلنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف