فروش نقدی خودرو

فروش نقدی 45 روزه خودرو با قیمت قطعی

تاریخ انتشار : 9 شهریور 1397کد مطلب : 71187زمان مطالعه : 1 دقیقه
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از فروش نقدی خودرو با تحویل 45 روزه از اوایل هفته آینده خبر داد.

فروش نقدی خودرو با تحویل 45 روزه از هفته آینده 

ایسنا:عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح جزئیات این خبر گفت:خودروسازان از اوایل هفته آینده و به مناسبت عید غدیر خم طرح ثبت نام 40 هزار خودرو برای تحویل 45 روزه به اجرا می گذارد.

سعید باستانی گفت:ویژگی این طرح، فروش نقدی، قیمت قطعی و براساس کدملی مشتریان و ممنوعیت نقل و انتقال خودروی از طریق صلح تا یک سال آینده است. 

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس ادامه داد:وقتی فروش این خودروها کنترل شود که تا یک سال آینده نتوانند خودروهای خریداری شده را به صورت صلح یا هر شیوه دیگری در بازار بفرشند قاعدتا مشتریان واقعی وارد بازار شده و تب و تاب نوسانات قیمتی خودرو فروکش می کند. 

وی با اشاره به پیش فروش خودروسازان در طرح گذشته خودرو، یادآور شد:ایران خودرو و سایپا ماه قبل هم چند هزار خودرو را پیش فروش کردند. این خودروها تا خرداد 1398 پیش فروش شد که البته به دلیل کسری قطعه مشکلاتی را برای خودروسازان و خریداران به وجود می آورد البته براساس مذاکرات وزارت صنعت، معدن و تجارت و گمرک قطعات و لوازم یدکی وارداتی خودروسازان هر چه سریعتر از گمرک ترخیص خواهد شد تا خودروهای پیش فروش شده به موقع تحویل خریداران شود. 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد:در طرح پیش فروش خودرو قیمت خودرو، قطعی نیست و براساس قیمت روز محاسبه و از مشتری دریافت می شود.

انتهای پیام/م

فروش نقدی جدید خودرو با قیمت قطعی و تحویل 45 روزه

1.343
این مطلب مفید بود ؟1132
برچسب :
وبگردی