نمناک سرگرمیگوناگون زنده ماندن پسر هندی پس از فرو رفتن شاخه 1 متری در گلویش + عکس 18+
شاخه درخت ، فرو رفتن شاخه درخت در گلو
در یک اقدام ناباورانه پسر 12 ساله هندی بعد از آنکه یک شاخه درخت یک متری در قفسه سینه اش فرو رفته بود زنده ماند !

فرو رفتن شاخه درخت 1 متری در قفسه سینه پسر 12 ساله 

یک پسر بچه 12 ساله هندی به اسم "بیشنو ماهاکو" ، از روی شاخه های درخت توت سیاه بالا می رود و بصورت ناگهانی به زمین می افتد.در هنگام افتادن از روی زمین ، متاسفانه شاخه درخت از قفسه سینه وارد و از گردن او خارج می شود . سپس فورا به بیمارستان منتقل می شود و توسط تیم پزشکی به صورت چشمگیری بهبودی پیدا می کند و پزشکان با موفقیت شاخه درخت را از بدن وی خارج کردند.

همانطور که در تصاویر این بخش از نمناک مشاهده می کنید اندازه شاخه ایی که از قفسه سینه وارد بدن این پسر بچه 12 ساله هندی شده بود داری طول 1.2 متری می باشد و جان سالم بدر بردن او یک معجزه است.

 فرو رفتن شاخه درخت در گلو

 فرو رفتن شاخه درخت توت سیاه در قفسه سینه پسر بچه 12 ساله هندی 

بعد از انتقال بیشنو به بیمارستان ابتدا تیم پزشکی بیمارستان در خارج کردن شاخه از قفسه سینه او ناموفق می شود و سپس به کالج rirama Chandra Bhanja Medical و بیمارستان Cuttack که 120 مایل دورتر از روستای آنها می باشد منتقل شد که یک تیم 5 نفره از پزشکان به رهبری Dr Manoj Kumar Patnaik ، بعد از گرفتی عکس CT scan ، تیم پزشکی برای خارج کردن چوب 1.2 متری سعی کردند و در طی 3 ساعت عمل جراحی موفق شدند و پسر بچه جان سالم بدر برد.

حوادث عجیب

نجات پسربچه 12 ساله از مرگ بعد از فرو رفتن شاخه یک متری در گلویش

دکتر مانوج کومار پاتنیک که رهبری تیم پزشکی با وی بود ، گفت:"زمانی که بیشنو به بیمارستان منتقل شد ، شرایط کاملا بحرانی داشت چرا که شاخه درخت از قفسه سینه سمت چپ او وارد واز گردنش خارج شده بود.ما بلافاصله یک سی تی اسکن انجام دادیم تا متوجه بشویم که کدام قسمت ها آسیب دیده بودند و خوشبختانه آسیب شدیدی وجود نداشت و بعد از عمل جراحی 3 ساعته موفق به خارج کردن شاخه درخت از بدن او شدیم"

بعد از عمل جراحی بیشنو به مدت 72 ساعت در بخش مراقبت های ویژه نگهداری شد تا وضعیتش بهبود یابد و دکتر کومار گفت"بیشنو کاملا به دور از خطر است"با این حال برای مراقبت و جلوگیری از اتفاقات ناخوشایند باید چند روز در بیمارستان بستری باشد.

فرو رفتن شاخه درخت

شاخه فرو رفته در بدن پسر هندی

فرو رفتن شاخه درخت 1 متری در گلوی پسربچه 12 ساله

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن / ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف