نمناک سرگرمیگوناگون فرو کردن چاقو داخل صورت دختر جوان + عکس 18+
فرو کردن چاقو ، چاقو زدن
یک دختر 19 ساله مالزیایی که بعد از اتمام کارش قصد رفتن به خانه را داشت، توسط یک کیف قاپ غافلگیر شد که آخر این ماجرا به فرو کردن چاقو داخل گونه این دختر ختم شد.

فرو کردن چاقو داخل گونه دختر جوان 

تصاویری دلخراش و کمی هم عجیب در سایت میرر میان اخبار داغ روز به چشم می خورد ، عکسی از دختر جوان چینی که یک چاقوی تقریبا بزرگ داخل گونه اش فرو رفته و وسط خیابان منتظر رسیدن نیروهای اورژانس است ولی ماجرا چیست؟
چاقو
فرو کردن چاقو داخل گونه این دختر جوان
 
براساس گزارشات و طبق گفته ی دختر 19 ساله ی مالزیایی که بعد از پایان شیفت کاری خود در خیابان به سمت خانه می رفت مورد حمله ی کیف قاپ ها قرار گرفت اما مقاومت او باعث شد تا این حادثه پایان تلخ تری داشته باشد و تنها به از دست دادن کیف و پول هایش ختم نشود.
شاهدان ماجرا می گویند دختر جوان گوشه ی خیابان با کیف قاپ درگیر شد تا به هر نحوی که شده مانع از دزدیده شدن کیف شود اما یکی از مهاجمان وقتی مقاومت او را جدی دید با چاقویی به صورتش حمله کرد و بخشی از چاقو را داخل گونه ی دختر بینوا فرو کرد.
 
کیف قاپ
چاقو داخل گونه دختر جوان توسط یک کیف قاپ
 
دختر 19 ساله
چاقو خوردن یک دختر 19 ساله مالزیایی

فرو کردن چاقو داخل صورت دختر جوان + عکس 18+

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 57 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف