هیلاری کلینتون
به تازگی عکسی از یک فرچه توالت به شکل هیلاری کلینتون در شبکه های اجتماعی انگلیسی زبان ظاهر شده و در چندین سایت در معرض فروش قرار گرفته است.

فرچه توالتی به شکل هیلاری کلینتون

فرچه توالتی به شکل هیلاری کلینتون به بازار آمریکا آمده است،شیوه جدیدی که رقبای هیلاری کلینتون برای تخریب شخصیت وی به کار گرفته اند.کارشناسان سیاسی در آمریکا روش های هر چه جدیدتری را برای پیشبرد نامزد مورد حمایت خود و تخریب چهره رقبا ابداع می نمایند.

این بار هیلاری کلینتون، کاندیدای پیشروی ریاست جمهوری حزب دموکرات آمریکا مورد حمله تبلیغاتچی ها قرار گرفته است. اخیرا عکس فرچه توالت به شکل این نامزد پیشتاز ریاست جمهوری در شبکه های اجتماعی انگلیسی زبان ظاهر شده و در چندین سایت در معرض فروش قرار گرفته است. این در حالی است که کلینتون پیشتر نیز در جریان کاندیداتوری اش برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 هدف چنین تاکتیکی قرار گرفته بود.

هیلاری کلینتون

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، به عقیده بسیاری از ناظران رقیبان این وزیر خارجه سابق امریکا این کار را که یک شگرد معمولی تبلیغاتی است، برای پائین آوردن اعتبار وی انجام داده اند چون قبلا عکس فرچه توالت به شکل جرج بوش، رئیس جمهور سابق آمریکا و حتی اسامه بن لادن، رهبر سابق القاعده نیز در اینترنت دیده شده بود.

جنجال فروش فرچه توالت به شکل هیلاری کلینتون + عکس

415
این مطلب مفید بود ؟123
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
وبگردی