نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون فصل جدید سریال ستایش در حال تولید
سریال ستایش ، سریال ستایش - فصل سوم
سعید سلطانی کارگردان سریال ستایش از ساخت سری سوم این سریال خبر داد و گفت فیلم نامه در حال حاضر در مرحله انجام مراحل اداری است.
تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1395

 ساخت سری جدید سریال ستایش

سعید سلطانی در حاشیه مراسم اختتامیه چهل و پنجمین جشنواره فیلم رشد در رابطه با ساخت فصل بعدی سریال ستایش اظهار داشت :
ساخت فصل سوم سریال ستایش در دستور کار قرار گرفته و با آماده شدن فیلم نامه در حال حاضر در مرحله انجام مراحل اداری برای ساخت این سریال هستیم .

بازیگران سریال ستایش

بازیگران سریال ستایش

وی با بیان اینکه مرحله انتخاب بازیگران برای فصل جدید ستایش هنوز انجام نشده است افزود : حضور یا عدم حضور بازیگران فصل های قبلی در فصل جدید این سریال هنوز قطعی نشده است .

کارگردان سریال ستایش عنوان کرد : با توجه به نوع قصه سریال ستایش و ادامه دار بودن فصل های گذشته از ابتدا هم بنا بر این بود که ساخت فصل سوم این سریال را پس از مدتی شروع کنیم .

ایشان در پایان افزود:” در حال حاضر درگیر ساخت سریال سحرخیزان هستیم که پس از آماده شدن در یکی از شبکه های سیما به نمایش گذاشته می شود . "

فصل جدید سریال ستایش در حال تولید

برگرفته از دوفصل - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 24 14
نظر کاربران
رستم

رستم

لطفا با توجه به ازدیاد علاقه مندان سریال ستایش حتما حتما حتما فصل سوم ان را تهیه و پخش کنید..با تشکر فراوان

پاسخ دادن 6 1
مهدیه

مهدیه

سلام خواهش میکنیم که زود تر سریال ستایش را درست کنید از کارگردان سریل پایتخت یاد بگیرین تو ی یه سال بهترین فیلم را درست میکنن

پاسخ دادن 5 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف