فضاسازی حمام
مهم نیست مساحت حمام و دستشویی آپارتمان شما چقدر کم است چرا که ایده های مدرن بخشی از فضاسازی حمام را به راحتی تغییر می دهند تا در عین کوچک بودن طراحی زیبا داشته باشید.

هرآنچه که باید در مورد فضاسازی داخل حمام های کوچک بدانید

حمام های کوچک ممکن است برای بیشتر ما موردی ناخوشایند باشد و دوست نداریم که در این فضاها قرار بگیریم . شما می توانید این مشکل را با فضاسازی رفع کنید که در ادامه این بخش از دنیای مد نمناک ما قصد داریم شما را با رازهای فضاسازی آشنا سازیم که می توانند به شما در این امر کمک کنند .
فضاسازی داخل حمام های کوچک

نکات کاربردی برای آنکه حمام کوچک را دلباز فضاسازی کنید

 در هنگام فضاسازی ، ابتدا از دید بیرونی به حمام بنگرید و سپس به جزئیات داخلی توجه کنید ، خلاقیت های متفاوت را با طرح های خلاقانه ببینید. 
اگر حمام شما کوچک است ممکن است بعد از وارد شدن در آن کمی احساس خفگی به شما دست دهد و این مورد نمی تواند بدین معنا باشد که شما نباید از جای دادن وسایل ضروری در حمام خودداری کنید . در هر صورت شما باید وسایل ضروری خود را در حمام جای دهید .
فضاسازی داخل حمام های کوچک
برای مثال شما می توانید تصویر بالا را ببینید . وان در قسمت پشتی حمام قرار گرفته است و دوش هم در قسمت بالایی وان قرار گرفته است . در ابتدا ممکن است کمی عجیب غریب به نظر برسد ولی این کار بسیار زیبا صورت گرفته است و طراح توانسته با این طرح هم وان و هم دوش را را در قسمتی کوچک از حمام جای دهد . همچنین در کنا وان و دوش ، طراح هم توالت و سنگ روشویی را جای داده است که بسیار زیبا و کامل است .
اگر از این طرح لذت بردید می توانید در خانه تان اجرا کنید و یا اگر تمایل به اجرای کامل آن در سرویس بهداشتی ندارید ، می توانید از طرح آن الهام بگیرید و خودتان کمی خلاقیت به خرج دهید و طرح مورد نظرتان را اجرا نمایید.
 
طراحی عمودی باعث بزرگ جلوه داده شدن می شوند!
 
فضاسازی داخل حمام های کوچک
فضاسازی داخل حمام های کوچک

ایده های عالی برای فضاسازی داخل حمام های کوچک

یکی از راز هایی که در این مورد می توانید استفاده کنید ، این است که بتوانید عمودی فکر کنید . اگر شما فضای افقی به اندازه کافی ندارید می توانید از فضای عمودی استفاده کنید و وسایل مورد نیازتان را به صورت عمودی در سرویس بهداشتی جای دهید . با این کار تمام وسایلی که شما در یک سرویس بهداشتی بزرگ جای میدادید را می توانید در سرویس بهداشتی با ابعاد کوچکتری دهید و این گونه در فضاسازی سرویس بهداشتی می توانید کمک کنید .
باز هم مجددا به عکس بالا نگاه کنید. با مشاهده عکس متوجه می شوید که در بالای توالت یک قفسه کوچک طراحی شده است که در آن حوله ها به همراه یک گلدان تعبیه شده اند که با این کار دیگر نیاز به ایجاد کمد اضافه نیست .کارهای دیگری مانند اضافه کردن آینه عمودی می تواند هم در زیبایی و هم در فضاسازی به مقدار زیادی به شما کمک کند.
 
فضای ذخیره سازی در هرجایی که امکان دارد تعبیه کنید
 
فضاسازی داخل حمام های کوچک

نکات دکوراسیون داخلی برای فضاسازی داخل حمام های کوچک

این مورد ممکن است کمی عجیب باشد و تمایل به انجام دادن آن نداشته باشید ولی این کار بسیار مناسب است و می تواند شما را در فضاسازی موفق سازد .با ایجاد فضای ذخیره سازی به فضاسازی می توانید بیشترین کمک را بکنید و انجام دادن این کار یک مزیت محسوب می شود که می توانید تمام وسایلتان را جای دهید .اگر می توانید ، این توصیه را در سرویس بهداشتی تان عملی کنید چرا که این کار هوشمندانه ایی است و برای این کار می توانید از خلاقیت خود نیز استفاده کنید .
 
فضاهای کوچک تمایل به مینیمال (کوچک) بودن دارند
فضاسازی داخل حمام های کوچک
 

برای فضاسازی داخل حمام های کوچک کوچک بودن را بپذیرید

 آخرین راز هم این است که فضاهای کوچک تمایل به مینیمال بودن دارند و این بدین دلیل است که این فضا ها به دلیل کوچک بودنشان دوست داشتنی هستند و می توان با یک تصمیم گیری و یک طراحی زیبا ، در جلوه و نمای داخلی آن موثر باشیم و بتوانیم حداقل وسایل مورد نظر خود را در آن جای بدهیم .
قبل از جای دادن وسایل در داخل سرویس بهداشتی ، مطمئن شوید که وسایل ضروری هستند و قرار دادن آن در حمام مناسب است . در غیر اینصورت دیگر آنرا در حمام قرار ندهید.از این راهنمایی ها برای فضاسازی در حمام های کوچک استفاده کنید. 

داخل حمام های کوچک را اینطور فضاسازی کنید + تصاویر

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : دنیای مد نمناک/ ف.ن
وبگردی