فلفل تند
مرد 40 ساله مدت 6 سال است که هر روز باید 3 کیلو فلفل تند را همراه با غذا بخورد در غیراینصورت حال و اوضاع او از حالت طبیعی دور خواهد بود.

عادت عجیب غذایی ، روزی 3 کیلو فلفل تند بدون ذره ای ناراحتی!

کم نیستند افرادی که در گوشه کنار دنیا به دلیل داشتن عادات عجیب و غریب تغذیه ای مشهور شده اند ، از خوردن وسایل غیرخوراکی تا قورت دادن موش و عقرب و... . و این بار خوردن فلفل آنهم روزی 3 کیلو.
Man eats three kilos of chillies every day
فلفل تند

اعتیاد مرد هندی به فلفل تند!!  

مردی که روزی 3 کیلو فلفل تند می خورد!

فلفل سبز تازه ، فلفل قرمز و سیاه ، پودر فلفل های تند هندوستان اینها نام خوراکی های مورد علاقه مرد 40 ساله ای هستند که موجب حیرت همگان شده. "پیاری موهان" پدر 3 فرزند به نوعی به خوردن فلفل و ادویه های تند اعتیاد دارد و تا زمانی که در هر وعده غذایی 1 کیلو فلفل را همراه غذایش نخورد آرام نمی گیرد.
فلفل تند

رکورد دار خوردن فلفل تند روزانه 3 کیلو گرم

این مرد عجیب هندی می گوید:گرسنگی من تا زمانی که این مقدار فلفل را همراه وعده غذایی نخورم رفع نمی شود ، به طوریکه هر قدر هم غذا و خوراکی می خورم هیچ احساس سیری در من ایجاد نمی شود برای همین بایستی مقدار زیادی ادویه و حتی فلفل تازه در دهانم به خوبی جویده و قورت دهم تا حس سیر شدن در من ایجاد شود.
شاید به نظرتان عجیب باشد اما برای من فلفل مزه ای شیرین و لذت بخش دارد و هنگامی که همراه غذا قاشقی پر از پودر فلفل قرمز و یا سیاه را می خورم احساس می کنم که لذت واقعی غذا را درک کرده ام.
فلفل تند
 
مدت 6 سال است که روند تغذیه ای من به این شکل تغییر کرده است و اگر روزی مقدار کمی فلفل خورده باشم وضعیت جسمی من به هم ریخته و سرحال و سلامت نخواهم بود.
فلفل تند

عکس مردی که 6 سال است هر روز 3 کیلو فلفل تند می خورد

مردی که باید هر روز 3 کیلو فلفل تند بخورد!+ عکس

4.219
این مطلب مفید بود ؟163
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی