فوتبالیست معروف

دختر فوتبالیست معروف از پدرش شکایت کرد! + عکس

تاریخ انتشار : 25 مهر 1396کد مطلب : 58213زمان مطالعه : 3 دقیقه
دالما مارادونا دختر فوتبالیست معروف از پدر خود شکایت کرد، او به دلیل اینکه پدرش رازش را فاش کرده از وی شکایت کرد.

شکایت دختر فوتبالیست معروف از پدرش

دیگو آرماندو مارادونا فوتبالیست بازنشستهٔ آرژانتینی و مربی کنونی فوتبال است که بسیاری از بازیکنان، کارشناسان و فوتبال دوستان او را برترین بازیکن تاریخ این رشتهٔ ورزشی می دانند.

دالما مارادونا از پدرش بابت اینکه راز او را افشا کرد شاکی است. دالما مارادونا با پدرش در مورد ازدواج جدیدش حرف زد و از وی خواست که این موضوع پنهان بماند اما وقتی دیه گو آرماندو مارادونا نتوانست این راز را نگه دارد دختر وی اعلام کرد که از پدرم به خاطر افشای راز ازدواجم شاکی هستم.

 

 

 

دالما مارادونا اخیرا با جوان به نام آندرس ازدواج کرده است و این ازدواج دوم وی محسوب می شود و مارادونا این موضوع را رسانه ای کرد. گفتنی است دالما مانند خواهرش نیز در سال 2011 از فراناندو طلاق گرفت و دلیل این اتفاق نیز خیانت Cheat همسرش به او بیان شده است.

فوتبالیست معروف

دختر مارادونا از او شکایت کرد

پدرم راز نگهدار نیست!

دالما دخترِ دیگو مارادونا از برخی رفتارهای پدرش شکایت دارد و می گوید او راز نگه دار نیست. رازداری خیلی وقت ها کار سختی است و گویا این کار برای دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین کار سخت تری هم هست چراکه او نتوانسته یکی از رازهای مهم زندگی اش را مخفی نگه دارد.

گویا دختر دن دیگو، دالمای 30 ساله با آندرس کالدارلی فردی که از 5 سال پیش با او نامزد بود ازدواج کرده است. این در حالی که دالما و همسرش از دن دیگو خواسته بودند تا در این رابطه صحبتی نکند اما مارادونا نتوانسته شادی اش در این باره را پنهان کند و این خبر را در اینستاگرام اعلام کرده.

او با انتشار عکسی از دوران جوانی اش، مربوط به زمانی که فوتبال بازی می کرد این خبر را اعلام کرد. در این عکس دن دیگو دخترش دالما را در آغوش گرفته و از این راز پرده برداشته. او زیر این عکس نوشته:«یک روز جوانی به نام آندرس کالدارلی به پدر دالما زنگ زد تا از او خواستگاری کند. فرد جنتلمن دیگری مثل داماد من وجود ندارد. بسیار خوشحالم و با افتخار اعلام می کنم که دخترم دالما مارادونا ازدواج کرد.»

ساعاتی قبل از آن دالما مارادونا پیغامی در صفحه اش در توئیتر منتشر کرده بود و طی آن اعلام کرده بود که خبری در راه است ولی چیزی در مورد جزئیات این خبر نگفت. دالما در این رابطه نوشت:«من این پیغام کوتاه را می گذارم چون می دانم که همه چشم انتظار پیغام من در شبکه های اجتماعی هستند.»

واکنش دالما به اقدام پدرش

بعد از آنکه دیگو مارادونا این پیغام را در شبکه های اجتماعی گذاشت دالما ناراحتی و نارضایتی اش را از این اقدام پدر در توئیتر منتشر کرد. او عکسی را از فصل پاییز در کنار پدرش منتشر کرد و زیر آن نوشت:«چیزی را برای پدرت تعریف می کنی و به او می گویی که چیزی به کسی نگو...» دالما در دو پیغام بعدی اش خشمی که از پدر به دل داشت را کنار گذاشت و شادی اش را برای ازدواج با عشق زندگی اش ابراز کرد و به خاطر پیغام های تبریک تشکر کرد.

فوتبالیست معروف

دختر مارادونا از او شکایت کرد

دالما در این رابطه نوشت:«من با عشق زندگی ام ازدواج خواهم کرد و مملو از شادی هستم. ممنون از تمام پیغام های زیبایتان.»

و در پیغام بعدی نوشت:«از لحظه ای که ازدواج کردم، اشک هایم بند نمی آیند. الان هم شما با این همه پیغام محبت آمیز، بدون آنکه من و همسرم را بشناسید، مرا غرق در احساسات کرده اید. متشکرم.»

دختر مارادونا از پدرش شکایت کرد!

58
این مطلب مفید بود ؟80
برگرفته از رکنا/ی
برچسب :
وبگردی