رویا تیموریان
فیلم صدای آهسته ساخته جدید افشین هاشمی با صدای خاص رویا تیموریان به جای منوروا سلزا شخصیت اصلی داستان اکران میشود.

صدای رویا تیموریان بر منوروا سلزا در فیلم جدید افشین هاشمی

صدای آهسته فیلم جدید افشین هاشمی است که به زودی در سینماهای هنر و تجربه اکران میشود.این ساخته افشین هاشمی که با حضور بازیگران انگلیسی زبان جلوی دوربین رفت با اتفاقی جدید در سینماهای ایران اکران میشود.

منوروا سلزا شخصیت اصلی این فیلم سینمایی است که رویا تیموریان در زمان اکران به جای این شخصیت صحبت میکند.

صدای رویا تیموریان بر منوروا سلزا

رویا تیموریان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره فیلم صدای آهسته به روز کرد.

رویا تیموریان

رویا تیموریان در فیلم صدای آهسته ساخته افشین هاشمی

رویا تیموریان با انتشار این عکس نوشت:صدای رویا تیموریان بر منوروا سلزا .... صدایی می خواست «زیرِ آوارِ بم» و رویا تیموریان لطف کرد و گفت.

دومین فیلمِ افشین هاشمی - صدای آهسته - با نوشته ای از محمد رضایی راد، مردادماه در گروه هنر و تجربه اکران می شود. زبانِ فیلم انگلیسی است و جمعی از بازیگرانِ تآتر نیویورک در آن بازی می کنند. اما برای ارتباطِ بهترِ تماشاگران در اکرانِ ایران، بخش های گفت وگو با خودِ شخصیتِ اصلیِ فیلم، برگردانِ فارسی شده است. رویا تیموریان بازیگرِ شناخته شده ی تآتر و سینما، صدای این شخصیت - با بازیِ منوروا سلزا - را اجرا خواهد کرد.

فیلم صدای آهسته

فیلم صدای آهسته ساخته افشین هاشمی

صدای آهسته که نگاهی فلسفی به تغییر جنسیت دارد، تاکنون در نمایش های بین المللیِ خود جوایز بهترین فیلمِ تجربی، بهترین فیلمِ آوانگارد، بهترین فیلمبرداری و... را از جشنواره های مختلف دریافت کرده است. صدای آهسته مردادماه در گروه سینماهای هنروتجربه به نمایش در می آید.

افشین هاشمی

افشین هاشمی بازیگر و کارگردان کشورمان

خاله قورباغه ، گذر موقت ، خداحافظ دختر شیرازی ، اولین انتخاب ، بی خداحافظی ، میگرن،گاو صندوق ، خیلی دور خیلی نزدیک و ... از جمله فیلم های سینمایی با بازی و کارگردانی افشین هاشمی هستند.

افشین هاشمی کارگردان، فیلمنامه نویس و بازیگر کشورمان است که به عنوان چهره ای تئاتری شناخته میشود و سابقه بازی و کارگردانی در چند فیلم سینمایی را هم در کارنامه هنری اش دارد.

شبنم مقدمی و افشین هاشمی

شبنم مقدمی و افشین هاشمی در فیلم خداحافظ دختر شیرازی

خداحافظ دختر شیرازی یکی از تجربه های جدید افشین هاشمی است که به عنوان کارگردان و بازیگر در آن حضور داشت و در این فیلم با چهره هایی چون حسین محب اهری، مونا فرجاد، حسین یاری، هومن برق نورد، هدایت هاشمی و رسول صدرعاملی همبازی بود.

رویا تیموریان صدای آهسته منوروا سلزا شد!

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : صفحه افشین هاشمی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی