فیلم رویای خیس

خاطره بازی پوران درخشنده با فیلم رویای خیس

تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1398کد مطلب : 74482زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوران درخشنده کارگردان سینما به بهانه بازی محمدرضا غفاری در سریال دلدار به خاطره بازی با اولین بازی او در فیلم رویای خیس پرداخت.

فیلم رویای خیس اولین تجربه بازیگری محمدرضا غفاری

فیلم رویای خیس یکی از ساخته های پوران درخشنده بانوی پیشکسوت کارگردانی سینما است که فیلم های زیادی را در کارنامه هنری اش دارد. این فیلم اولین تجربه بازیگری محمدرضا غفاری بازیگر جوان سینما و تلویزیون است که این شبها بازی او را در سریال دلدار برادران محمودی تماشا میکنید.

به بهانه بازی محمدرضا غفاری در سریال دلدار، پوران درخشنده یادی از بازی او در فیلم رویای خیس کرد و تصاویری از این فیلم را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

تجربه موفق محمدرضا غفاری در فیلم رویای خیس

پوران درخشنده با یادی از بازی محمدرضا غفاری در فیلم رویای خیس برای بازیگر سریال دلدار آرزوی موفقیت کرد.

پوران درخشنده

پوران درخشنده با انتشار تصاویری از بازی محمدرضا غفاری در رویای خیس درباره او نوشت :پشت صحنه و یادی از شب های سخت کار در فیلم. «رویای خیس » با فرامرز قریبیان و محمد رضا غفاری عزیز که با این فیلم به سینما معرفی شد ....

فیلم پوران درخشنده

محمدرضا غفاری و افسانه پاکرو در رویای خیس پوران درخشنده

لحظات می گذرند خاطرات از آن شکل میگیرن عکسی از پشت صحنه فیلم. رویای خیس و بازیگرانی که برای اولین بار به سینما معرفی شدن،البته پس از انتخابی سخت ، طولانی و با وسواس افسانه پاکروی عزیزم و محمدرضا غفاری موفقیت شما آرزوی منه ....

فیلم رویای خیس

 افسانه پاکرو و محمدرضا غفاری در فیلم رویای خیس

فیلم رویای خیس به کارگردانی پوران درخشنده و نویسندگی شعله شریعتی سال 84 ساخته شد و بازیگران جوانی چون محمدرضا غفاری و افسانه پاکرو را به دنیای سینما معرفی کرد.
 
این فیلم روایتگر داستان زندگی پسر نوجوانی به نام آرش است که در پی جدایی پدر و مادر و آشنایی با دختری نوجوان در زندگی با بحران هایی مواجه میشود که داستان اصلی رویای خیس را شکل میدهد.
فیلم رویای خیس

بازی محمدرضا غفاری و فرامرز قریبیان در فیلم رویای خیس

فرامرز قریبیان ، همایون ارشادی ،محمدرضا غفاری ، افسانه پاکرو ،مجید مشیری ،شراره دولت آبادی ،فلور نظری ،صوفی کیانی ،بابک انصاری ، علی اکبر قدمی ،علیرضا زمانی نسب و ... بازیگران فیلم رویای خیس را تشکیل میدهند.

تقدیر پوران درخشنده از بازی محمدرضا غفاری در فیلم رویای خیس

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : صفحه پوران درخشنده / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی