سامورایی در برلین
فیلم زهرمار که روایتی طنز گونه دارد با کارگردانی کمدین مشهور ایرانی جواد رضویان روانه نمایش خانگی شده است.

دانلود فیلم زهرمار با کارگردانی جواد رضویان

زهرمار فیلمی به کارگردانی جواد رضویان، تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی و نویسندگی پیمان عباسی محصول سال 1397 است. این فیلم نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر اکران شده است . این فیلم در تاریخ 29 خرداد 1398 در سینماهای ایران اکران شد. از بازیگران این کمدی زیبا می توان از سیامک انصاری ، شبنم مقدمی ، برزو ارجمند ، نسیم ادبی وشقایق فراهانی نام برد . زهرمار رو کارگردان و کمدین مطرح کشورمون جواد رضویان بر عهده داشته است . موسیقی این فیلم برعهده رضا خسروی بوده است. برای دانلود فیلم زهرمار میتوانید به وبسایت دانلود فیلم آپ تی وی مراجعه کنید.

فیلم زهرمار

دانلود فیلم سامورایی در برلین

سامورایی در برلین فیلمی است در ژانر کمدی به کارگردانی و نویسندگی مهدی نادری و تهیه کنندگی ابوالفضل صفاری محصول سال 1397. این فیلم در تاریخ 18 اردیبهشت 1398 در سینماهای ایران اکران شد. از جمله بازیگران فیلم سامورایی در برلین می توان از حمید فرخ نژاد ، امیرمهدی ژوله ، میرطاهر مظلومی ، هومن حاجی عبداللهی ، سامان صفاری ، اسداله یکتا ، نادر مشایخی و با حضور افتخاری گوهر خیراندیش و میترا حجار نام برد . موسیقی فیلم سامورایی در برلین رو مسعود سخاوت دوست بر عهده داشته . و فروش این فیلم در زمان اکران بیش از شش میلیارد تومان بوده است . برای دانلود فیلم سامورایی در برلین می توانید به وبسایت دانلود سریال آپ تی وی مراجعه کنید.

فیلم سامورایی در برلین

دانلود سریال

سریال یا پی آیند برنامه ای تلویزیونی است که به صورت تداومی از داستان های به هم پیوسته ساخته می شود تا هر شب یا هر هفته قسمتی از آن ها پخش شود. این سریال ها معمولاً از دو یا چند «فصل» تشکیل می شوند. سریال ها اساساً برمبنای پنهان کردن داستان استوار هستند، تا بتوانند با این کار مخاطبان خود را ـ که به صورت فصلی و دوره ای این مجموعه را تماشا می کنند ـ حفظ کنند. برخی سریال ها، در پایان هر قسمت پخش شده خود، خلاصه ای از قسمت بعد را نشان می دهند و کارگردان نیز نقاط مرموز و تاریکی را در سریال باقی می گذارد که این خود به نوعی قابلیت تحریک بیننده را دربردارد و بیننده می تواند خواستهٔ خود را در این خلاصه ببیند و با ندیدن نقاط مرموز، بیننده همچنان به عنوان مخاطب اصلیِ سریال باقی می ماند. برای دانلود سریال آپ تی وی بهترین مرجع می باشد.

دانلود سریال

 

 
 
 

دو فیلم سینمایی و طنز ایرانی در نمایش خانگی

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی