مهران احمدی

حامد کمیلی و مهران احمدی با لیلاج در سینما

تاریخ انتشار : 5 آذر 1398کد مطلب : 6374زمان مطالعه : 1 دقیقه
فیلم سینمایی لیلاج با بازی مهران احمدی و حامد کمیلی به زودی در سینماهای کشور اکران میشود.

زمان اکران فیلم لیلاج در سینماها

فیلم سینمایی لیلاج به تهیه کنندگی علیرضا ابوالقاسمی نژاد سومین فیلم بلند سینمایی داریوش یاری است که از فردا 6 آذر در سینماهای کشور اکران میشود.

لیلاج با نام قبلی فصل شکار قرار بود که پیش از ماه محرم در سینماها اکران شود اما اکران این فیلم به تعویق افتاد و از فردا اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکند.

بازیگران فیلم لیلاج

فیلم لیلاج با داستانی آسیب شناسانه در حوزه اجتماعی است و اغلب سکانس های آن در طبیعت و روی آب و در قایق تصویربرداری شده است.

محیا دهقانی

بازیگران فیلم لیلاج عبارتند از : مهران احمدی، حامد کمیلی، نسرین بابایی، محیا دهقانی، رضا اخلاقی راد،مجید پتکی و کیمیا مرادیان در فیلم لیلاج به ایفای نقش پرداختند.

مهران احمدی

در خلاصه داستان فیلم لیلاج آمده است: رعنا نوازنده ساز قانون در شرف برگزاری کنسرتی در اروپاست که باخبر می شود دخترش برای نجات پدرش به زادگاه رعنا رفته است. جایی که رعنا شانزده سال پیش درست در سن دخترش از آنجا فرار کرده است. رعنا کنسرت را رها می کند و برای نجات دخترش راهی میشود...

حامد کمیلی و محیا دهقانی

فیلم لیلاج در نخستین حضور بین المللی خود توانست جوایز بهترین بازیگر مرد و زن جشنواره سانفرانسیسکو را کسب کند، محیا دهقانی برنده بهترین بازیگر نقش اول زن و مهران احمدی برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در این جشنواره شدند.

اکران فیلم لیلاج با مهران احمدی و حامد کمیلی در سینماها

35
این مطلب مفید بود ؟32
منبع : عکاس:محمدرضا اصفهانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی