فیلم های هالیوود

تماشای این فیلم های هالیوودی را از دست ندهید!

تاریخ انتشار : 23 فروردین 1397کد مطلب : 66877زمان مطالعه : 4 دقیقه
در فصل تازه اکران فیلم های هالیوود در سینماهای جهان ، فیلم سینمایی انتقام جویان شانس اصلی رکوردشکنی تاریخ سینمای جهان را در دست دارد.

فیلم های هالیوود، شانس اصلی رکوردشکنی تاریخ سینما

اگر به فیلم های هالیوودی علاقه دارید و اهل تماشای جدیدترین آثار سینمای هالیوود هستید بهتر است تماشای این 5 فیلم هالیوودی را که در ادامه به شما معرفی میکنیم از دست ندهید.

با شروع تابستان سال 2018 تب و تاب اکران فیلم های مطرح سینمای هالیوود بالا گرفته و همه در انتظار رکوردشکنان گیشه و باکس آفیس هستند. البته در میان تمامی آثار شانس اصلی رکوردشکنی تاریخ سینمای جهان را "اونجرز یا همان انتقام جویان" می دانند.

دنیای ژوراسیک 2، انتقام جویان جنگ ابدیت، ددپول 2، داد و بیداد و سولو:داستانی از جنگ ستارگان از جمله پنج اثر سینمایی مطرح هالیوود هستند که در تابستان و پاییز امسال روی پرده رفته و هر کدام مخاطبان بسیاری را برای خود جذب کرده اند.

این فیلم های هالیوود را حتما ببینید

دنیای ژوراسیک 2

فیلم سینمایی "دنیای ژوراسیک 2" به کارگردانی "خوان آنتونیو بایونا" اکران بین المللی خود را 22 ژوئن 2018 در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد. دنیای ژوراسیک 2 در ژانر علمی تخیلی و اکشن ادامه فیلم دنیای ژوراسیک می باشد و در مجموع پنجمین قسمت از مجموعه فیلمهای پارک ژوراسیک محسوب می شود.

خوان آنتونیو بایونا تولید دنباله فیلم دنیای ژوراسیک را از ماه فوریه 2017 آغاز کرد و بخش هایی از فیلمبرداری مانند نسخه اول در هاوایی انجام شد.

فیلم های هالیوودی

فیلم سینمایی دنیای ژوراسیک 2

23 سال پیش نیز فیلم پارک ژوراسیک در همین مکان فیلمبرداری و تولید شد. با این حال بخش زیادی از فیلمبرداری در لندن انجام شد. پیش از این بایونا گفته بود دنباله فیلم دنیای ژوراسیک بودجه بسیار بزرگ تر و بیشتری نسبت به فیلم قبلی خواهد داشت.

در یک گفتگو با مجله اسپانیایی زبان "ال پاس سمینال"، بایونا گفت که بودجه فیلم دنیای ژوراسیک 2 نسبت به بودجه 150 میلیون دلاری دنیای ژوراسیک افزایش قابل توجهی خواهد داشت و فاش ساخت بودجه فیلم 260 میلیون دلار در نظر گرفته شده است.

کریس پرت، برایس دالاس هاوارد، جف گلدبلوم، بی دی ونگ، توبی جونز، ریف اسپال، جاستیک اسمیت، دنیلا پیندا و تد لواین از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.


انتقام جویان جنگ ابدیت

فیلم سینمایی "انتقام جویان جنگ ابدیت" به کارگردانی "برادران روسو" 4 می 2017 اکران بین المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد. در این فیلم بازیگرانی هم چون رابرت داونی جونیور، جاش برولین، مارک روفالو، تام هیدلستون، کریس ایوانز، کریس همسورث، جرمی رنر، کریس پرت، الیزابت اولسن، سباستین استن، بندیکت کامبربچ، پل بتانی، ساموئل ال. جکسون، کوبی اسمالدرز، بندیکت وانگ، زویی سالدانا، کارن گیلان، وین دیزل، دیوید باتیستا، پام کلمنتیئف، اسکارلت جوهانسون، بنیسیو دل تورو و تام هالند ایفای نقش می کنند. در جنگ ابدیت، انتقام جویان به نگهبانان کهکشان می پیوندند تا با تانوس مقابله کنند.

 فیلم های هالیوودی

فیلم سینمایی انتقام جویان جنگ ابدیت

این فیلم دنباله ای بر فیلم های انتقام جویان (2012) و انتقام جویان:عصر اولتران (2015) محسوب می شود و همچنین نوزدهمین فیلم در دنیای سینمایی مارول به شمار می رود.

انتقام جویان که پس از رویدادهای فیلم کاپیتان آمریکا:جنگ داخلی از هم گسسته اند، با هم به نیروهای نگهبانان کهکشان می پیوندند تا با تانوس که به دنبال تصاحب همهٔ سنگ های ابدیت و حکمرانی بر فضا، زمان و واقعیت است، مقابله کنند. این فیلم به احتمال فراوان امسال رکوردشکنی در گیشه به پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای جهان مبدل خواهد شد. این فیلم با حضور 24 بازیگر مطرح هالیوود از این حیث نیز رکورددار محسوب می شود.

"ددپول 2" با بازی "رایان رینولدز" یکی از پرفروش ترین آثار ابرقهرمانی هالیوود این روزها به اکران خود نزدیک شده و به همین مناسبت پوستر تازه ای از این فیلم منتشر شده است.


ددپول 2

نسخه دوم فیلم سینمایی "ددپول" به کارگردانی "دیوید لیچ" یکی از خبرسازترین فیلم های سال 2018 به حساب می آید. این فیلم در ابتدا با دعوا و جنجال بین "رایان رینولدز" و کارگردان قبلی فیلم شروع شد و قدرت بازیگر هالیوودی باعث شد تا مسئولین کمپانی کارگردان اثر را عوض کنند.

فیلم های هالیوودی

فیلم سینمایی ددپول 2

براساس آخرین اخبار این فیلم که در حال حاضر در مرحله فیلمبرداری به سر می برد، 1 ژوئن 2018 اکران بین المللی خود را از امریکای شمالی آغاز خواهد کرد. مونرا باکین، جاش برولین، رایان رینولدز، تی جی میلر، برینا هلیبرند و کاران سونی از جمله بازیگرانی هستند که در "ددپول 2" نقش آفرینی می کنند.

از نکات جالب این پروژه همکاری پنج فیلمنامه نویس برای نگارش فیلمنامه ددپول 2 است به صورتی که دو عضو فیلمنامه را نوشته و دو نفر دیگر شخصیت پردازی ها تکمیل کرده و نفر آخر تطبیق نهایی را انجام داده است.


داد و بیداد

فیلم سینمایی "داد و بیداد" به کارگردانی "برد پیتون" منتشر شد. این فیلم اکران بین المللی خود را 20 آوریل 2018 آغاز خواهد کرد.این فیلم بر اساس یک بازی کامپیوتری با همین نام ساخته شده و ماجرای نابودی یک شهر توسط موجودی غول پیکر را روایت می کند که در این فیلم یک میمون بزرگ است.

"دواین جانسون" بازیگر مطرح و ثروتمند سینمای هالیوود که این روزها فیلم سینمایی "جومانجی 2" را روی پرده دارد در نقش اصلی این فیلم به نام "دیویس" بازی کرده است.

فیلم های هالیوودی

فیلم سینمایی داد و بیداد

 

"جوی مانگلیو"، "دنی اکرمن"، "جک کواد"، "برنی هیل"، "جفری دین مورگان"، "نائومی هریس" و "جک لسلی" از جمله سایر بازیگرانی هستند که در کنار دواین جانسون به ایفای نقش پرداخته اند.

این اثر به تازگی فیلمبرداری خود را به پایان رسانده و وارد مرحله پس از تولید شده است. اکران این فیلم میتواند از دواین جانسون بار دیگر به عنوان ثروتمندترین بازیگر هالیوود رونمایی کند.


سولو:داستانی از جنگ ستارگان

امیلیا کلارک، آلدن ارنرایک، دونالد گلاور، وودی هارلسون، و تندی نیوتونا جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سولو:داستانی از جنگ ستارگان به ایفای نقش پرداخته اند.این فیلم داستانی فرعی از مجموعه های اصلی جنگ ستارگان است که هم اکنون نسخه هشتم آن در جهان رکوردهای مختلفی در گیشه را جابجا کرده است.

 فیلم های هالیوودی

فیلم سینمایی سولو داستانی از جنگ ستارگان

فیل لرد، کریس میلر، و ران هاوارد به صورت مشترک نگارش فیلمنامه اثر را بر عهده داشته و در ران هاوارد به تنهایی کارگردانی اثر را انجام داده است. فیلم سینمایی "سولو:داستانی از جنگ ستارگان" اکران بین المللی خود را از 25 می 2018 در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

تماشای این فیلم های هالیوودی را از دست ندهید!

3.614
این مطلب مفید بود ؟104
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
وبگردی