قاتل اهورا

حکم قصاص قاتل اهورا اجرا شد

تاریخ انتشار : 21 فروردین 1397کد مطلب : 60929زمان مطالعه : 2 دقیقه
رییس کل دادگستری استان گیلان از اجرای احکم قصاص قاتل اهورا در زندان رشت خبر داد.

 متهم پرونده اهورا به قصاص نفس محکوم شد

25 مهرماه سال گذشته یک فقره کودک آزاری منجر به قتل در رشت اتفاق افتاد که در نهایت در 16 آذر ماه قاتل اهورای 3 ساله به قصاص نفس محکوم شد و حکم صادره صبح امروز اجرا شد.

ماجرا از این قرار بود که ناپدری یک پسربچه حدوداً 3 ساله پس از آزار و اذیت جسمی این کودک، سر طفل را به دیوار می‎کوبد که در اثر این اقدام کودک فوت می کند.
 ناپدری طفل در بازجویی اظهار داشته که هیچگونه سابقه و مشکل روانی نداشته و در زمان اقدام به این عمل مجرمانه مواد مخدری نیز مصرف نکرده است اما به منظور بررسی دقیق این ادعا پرونده به پزشکی قانونی ارجاع شد.
 حجت الاسلام والمسلمین مصطفوی نیا دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان در این زمینه گفت:طبق نظریه پزشکی قانونی علت تامه فوت خونریزی مغزی گزارش شده است.
 دادستان رشت همچنین هفت آبان ماه از صدور کیفرخواست و ارسال پرونده قتل اهورای 3 ساله به دادگاه خبر داد.
 
 
پرونده اهورا

حکم قصاص متهم پرونده اهورا

وی با اشاره به دریافت نظریه نهایی پزشکی قانونی تصریح کرد:این پرونده پس از طی مراحل قانونی در دادسرا با صدور کیفرخواست کودک آزاری و قتل عمد به دادگاه کیفری یک استان ارسال شد.
 گفتنی است جلسه محاکمه قاتل اهورا 8 آذر ماه در دادگاه 1 کیفری استان گیلان برگزار شد.
 سیاوش پور رئیس کل دادگستری گیلان در 17 بهمن ماه از تایید رای پرونده اهورای سه ساله در دیوان عالی کشور خبر داد و گفت:پس از انجام تشریفات و تقاضی اولیای دم و استیذان از رئیس قوه قضاییه رای به مرجله اجرا در خواهد آمد.
 گفتنی است رییس کل دادگستری استان گیلان صبح امروز گفت:حکم قصاص قاتل اهورای 3 ساله در زندان رشت اجرا شد.

قاتل اهورا در زندان رشت اعدام شد

4.759
این مطلب مفید بود ؟554
برگرفته از میزان - /م
برچسب : قاتل
وبگردی