قارچ ارضای جنسی
درمیان مطالب عجیب دنیا به خاصیت عجیب تر نوعی قارچ رسیدیم ، نوعی که به قارچ ارضای جنسی زنان مشهور است و بومیان هاوایی برای رفع اختلال بی میلی جنسی از بوی آن استفاده می کردند.

نوعی قارچ که بوی آن موجب ارگاسم و ارضای جنسی زنان می شود!

شاید کمتر کسی این جمله را شنیده باشد که زنان می توانند با بوی نوعی قارچ به ارگاسم برسند ، قارچی به نام dictyophora که براساس گزارشات این قارچ تنها در هاوایی میروید و درگذشته زنان بومی برای درمان بی میلی جنسی از آن استفاده میکردند اما این گفته ها تا چه حد حقیقت دارد ؟ در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک به مقاله ای خواهیم پرداخت که براساس نتیجه بررسی های گروهی روی این قارچ و تاثیر آن بر انزال منتشر شده است.
 
 قارچ ارضای جنسی

تصویر نوعی از قارچ عجیب در هاوایی که به قارچ ارضای جنسی زنان مشهور است

ارضای جنسی زنان هاوایی با بوی نوعی قارچ به نامdictyophor 

 
ویژگی های تحریک جنسی بسیار مهم وجود دارد که در بوی دلپذیر این قارچ منحصر به فرد وجود دارد. در واقع، تقریبا نیمی از افراد مورد آزمایشی از میان زنان در حالی که بوی این قارچ را استشمام کرده اند، ارگاسم را تجربه می کنند. 
"هالیدی " و "سول" بعد از آشنایی با این نوع قارچ و شنیدن ماجرای ارگاسم زنان بومی هاوایی با این نوع قارچ تصمیم گرفتند تا واقعیت ماجرا را کشف کنند برای همین از 16 زن و 20 مرد درخواست کردند تا در این تحقیقات و بررسی آنها شرکت کنند
مردان تغییر خاصی در خود احساس نکردند اما زنان متوجه تغییر با استشمام بوی قارچ شدند ، 6 نفر از زنان بلافاصله ارگاسم را تجربه کردند و 10 نفر دیگر دچار افزایش ضربان قلب شدند و به مرحله مشابه ارگاسم رسیدند.
بنابراین اثر بوی این قارچ بر روی ارضای جنسی زنان ثابت شد
 قارچ ارضای جنسی
قارچ ارضای جنسی
 قارچ ارضای جنسی

تصاویر مربوط به شکل عجیب قارچ dictyophor که بوی آن موجب ارضای جنسی و درمان بی میلی جنسی در زنان می شود

 
چه چیزی باعث ارگاسم خود به خود در زنان بعد از استشمام بوی این قارچ شد؟ Halliday گمانه زده بود که بوی دلپذیر قارچ ممکن است "ترکیبات هورمون ایده ای" داشته باشد که دارای شباهت به انتقال دهنده های عصبی انسان است که در مواجهه جنسی آزاد می شوند.

عکس قارچی عجیب که بوی آن موجب ارگاسم و ارضای جنسی میشود

4.560
این مطلب مفید بود ؟546
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی