قبر انوشیروان ارجمند

سنگ قبر زنده یاد انوشیروان ارجمند + عکس

تاریخ انتشار : 22 دی 1393کد مطلب : 11044زمان مطالعه : 1 دقیقه
در پی درگذشت انوشیروان ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون،برزو پسر ارشد انوشیروان ارجمند با انتشار عکسی از مزار پدرش در اینستاگرامش از همه کسانی که در یک ماه اخیر خانواده اش را همراهی کرده اند تشکر و قدردانی کرد.

قریب به یک ماه است از درگذشت انوشیروان ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون می گذرد و خانواده وی در سوگ عزیزشان به سر می برند.همچنین در پی درگذشت انوشیروان ارجمند بازیگران و چهره های مطرح و توانمند کشورمان با حضور گرم خود در مراسم های مرحوم ارجمند این حادثه تاسف بار را به خانواده وی تسلیت گفتند و آنها را همراهی کردند به همین منظور برزو ارجمند با انتشار عکسی از مزار پدرش از همه کسانی که در این مدت باحضورشان تسلی خاطر این خانواده بودند تشکر و قدر دانی کرد و در توضیح آن نوشت:دوستان، همراهان سپاس از همراهیتون، سپاس از بودنتون، سپاس از محبت بی دریغ تون، سپاس از پیام ها، نوشته ها، گل ها و...امیدوارم که بتونم تو شادی هاتون جبران کنم. یا علی.

سنگ قبر انوشیروان ارجمند

زنده یاد ارجمند مدتی پیش به دلیل بیماری قلبی در بیمارستان پارسیان تهران بستری شده بود و ظهر یکشنبه 23 آذرماه- جان به جان آفرین تسلیم کرد.انوشیروان ارجمند متولد27مهر 1321در زاهدان برادر بزرگتر داریوش ارجمند بازیگر ایرانی است. وی پدر برزو ارجمند و بهار ارجمند بازیگران ایرانی است. انوشیروان ارجمند از اواخر دهه 41 به عنوان بازیگر و کارگردان تئاتر در مشهد فعالیت خود را آغاز کرد.

در کارنامه این بازیگر، بازی در مجموعه های «مختارنامه»، «امام علی»، «روزی روزگاری» و فیلم های سینمایی «دوئل»، «قاعده بازی» و «محیا» دیده می شود.

سنگ قبر زنده یاد انوشیروان ارجمند + عکس

4.480
این مطلب مفید بود ؟719
برگرفته از اقتصاد ایران آنلاین - / ل
وبگردی