نمناک سرگرمیگوناگون کار عجیب قاضی چینی قبل از طلاق زوجین!
قبل از طلاق ، جلوگیری از جدایی
قاضی دادگاه خانواده بعد از نگرانی از افزایش آمار جدایی در محل زندگی اش تصمیم به کاری متفاوت گرفت ، زن و شوهرها باید حتما قبل از طلاق این دستور قاضی چینی را اجرا کنند.

وقتی قبل از طلاق باید امتحان بدهید!

طلاق و جدایی از همسر انقدرها هم راحت نیست بلکه باید مراحل قانونی و مسائل دیگری را طی کنید، این روند طبیعی است که در هر کشوری برای طلاق زوجین صورت می گیرد اما در کشور چین علاوه بر این مراحل یک مورد دیگر هم باید توسط طرفین تکمیل شود و آن هم آزمونی است که دادگاه برگزار می کند. دادگاه "ییبین" در چین برای صادر کردن حکم طلاق از زن و شوهر آزمون می گیرد ، آزمونی که انقدرها هم ساده نیست.
قبل از طلاق

تصویر برگه آموزنی که زوجین چینی باید قبل از طلاق پر کنند

"وانگ شیو" قاضی دادگاه خانواده ی این منطقه از کشور چین بعد از نگرانی از آمار رو به رشد طلاق تصمیم به برگزاری آزمونی خاص و ابداعی گرفت ، آزمونی که اگر شرکت کنندگان آن در آزمون رد شوند می توانند طلاق بگیرند اما اگر نمره قبولی و خوبی در این آزمون بدست اورند اجازه طلاق به انها داده نمی شود.
 
در این آزمون طن و شوهر باید امتحانی بر پایه ی لحظات و روزهای خوشی که در طول زندگی مشترک خود داشته اند آزمون دهند ، اگر نوشته های آنها حاکی از آن باشد که روزهای خوب بسیاری کنار هم سپری کرده اند یعنی نمره قبولی کسب کرده اند و فعلا اجازه طلاق ندارند اما اگر نوشته ها حاکی از روزهای نفرت و ناخوشایند باشد آنها می توانند از هم جدا شوند.
نمره معیار برای قبولی و ردی نمرات بالاتر و پایین تر از 60 است. 

کار عجیب قاضی چینی قبل از طلاق زوجین!

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف