نمناک اخبارحوادث مفقود شدن دختر جوان بعد از قتل مادر سالخورده!
قتل مادر ، قتل
قتل مادر سالخورده با متکایی زیر سر و چاقویی در گلو در شرق تهران رخ داد و ناپدید شدن دختر جوان همزمان با این قتل معمای این جنایت را پیچیده تر کرد.
تاریخ انتشار : 3 دی 1394

معمای پیچیده قتل مادر سالخورده

ساعت 11 سه شنبه زنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران تماس گرفت و از قتل زن 73 ساله ای به نام سکینه خبر داد.

در پی این خبر، ماموران به محل حادثه در یک مجتمع مسکونی در فلکه دوم تهرانپارس، خیابان خان میرزایی اعزام و متوجه شدند هیچ آثاری از درگیری و به هم ریختگی در خانه به چشم نمی خورد و جسد زن سالخورده در اتاقی روی زمین افتاده و متکایی زیر سرش و چاقویی نیز زیر گلویش قرار دارد.
دقایقی بعد با حضور کارآگاهان جنایی و کار شناسان بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی در محل جنایت مشخص شد هشت ساعت از مرگ زن سالخورده می گذرد و او به دلیل خفگی جان باخته است. بررسی های کارآگاهان جنایی در محل جنایت نشان داد پول یا وسایلی از خانه مقتول سرقت نشده است.
همزمان با تشکیل پرونده قضایی، جستجو ها برای رازگشایی از این جنایت ادامه داشت تا اینکه در تحقیقات اولیه پلیس از همسایه ها مشخص شد مقتول و دختر جوانش در این آپارتمان زندگی می کردند، اما همزمان با این جنایت، او نیز ناپدید شده بود. در این مرحله با شناسایی خانواده مقتول و تحقیق از آن ها مشخص شد مادر و دختر با هم زندگی می کردند، اما اکنون نمی دانند دختر خانواده کجاست.
 
قتل مادر در تهرانپارس
 
یکی از زنان همسایه درباره قتل زن سالخورده گفت:مقتول و دخترش 15 سالی بود که با ما همسایه بودند. روز پیش از حادثه مقتول و دخترش را دیدم که به خانه آمدند. شب قبل از کشف جسد برای کاری به در خانه شان رفتم، اما کسی در را باز نکرد.
زن همسایه اضافه کرد:ساعت 5 صبح سه شنبه صدای باز و بسته شدن در آپارتمان مقتول را شنیدم. ساعت 11 متوجه باز بودن در خانه آن ها شدم و ماجرا را به عروسم و دیگر زن همسایه گفتم و سه نفری او و دخترش را صدا زدیم، اما پاسخگویمان نبودند. وارد آپارتمان شدیم و با دیدن جسد زن سالخورده، سراسیمه خانه را ترک کردیم و به پلیس زنگ زدیم.
وی تصریح کرد:خبری از زهرا، دختر مقتول نبود. او در این چند روز بسیار آشفته و مدام منتظر بود تا پست گذرنامه اش را بیاورد. کسی او را روز قتل در ساختمان ندیده بود و به احتمال قوی از مرگ مادرش بی خبر باشد.
تحقیقات برای افشای راز این جنایت در اداره دهم پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

قتل مادر ، قتل وحشیانه مادر سالخورده در تهرانپارس

برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف