قد بسکتبالیست
اولیور ریوکس بسکتبالیست 12 ساله کانادایی با توجه به سن کمش از قد بسیار بلندی برخوردار می باشد.

قد بسیار بلند بسکتبالیست 12 ساله

شاید داشتن قدی بلند در دل و ذهنتان جز اولین خواسته هایتان باشد تا بتوانید جلوه ایی متفاوت همانند دوستانتان که قد بلند هستند داشته باشید و بیشتر بدرخشید.با این وجود قد بلند یا کوتاه ملاک و معیار موفقیت نمی باشند و تنها ملاک و معیار موفقیت هر شخص،تنها میزان تلاش و زحمت هایی که در قابل هدفش انجام میدهد،بستگی دارد.

به همین دلیل داشتن قد بلند و کوتاه نمی تواند در مقابل رویاهای ما بایستند.

آقای "اولیور ریوکس" 12 ساله از کانادا یکی از انسان های قد بلند می باشد و البته خاص می باشد.خاص بودنش تنها یک علت دارد و آن هم قد بسیار بلندش می باشد.

 قد بلند بسکتبالیست

قد بسکتبالیست نوجوان 12 ساله

این آقای نوجوان که تنها 12 سال سن دارد ،دارای قد 2.11 متری می باشد که باعث معروف و محبوب شدنش در صفحات مجازی شد. وی در تیم بسکتبال مدرسه ایی که در حال تحصیل است ،عضو شده است و بدون هیچ مشکلی می تواند توپ را هزاران سری از حلقه رد نماید و آن هم تنها به علت قد بلند و مهارتش است که از دوستانش به اندازه "یک سر و گردن" بلندتر است.بنظر می رسد که قد بلند این نوجوان 12 ساله کانادایی علت موفقیت هایش در زمینه بسکتبال باشد ،اما به هیچ وجه این گونه نیست و وی نسبت به قد بلندش بی پروا است و علت موفقیتش را تلاش و استعدادش در زمینه بسکتبال می داند.

به نظر شما آیا قد بلند اولویور می تواند برای او یک مزیت باشد؟

پاسخ این سوال کاملا واضح است و قد بلندش برای او یک مزیت برای پیشرفت وموفقیت نخواهد بود چرا که او اولین یا آخرین فردی نیست که در این موقعیت قرار می گیرد.

با این وجود گرچه این نوجوان قد بلندی دارد ،اما باز یک نوجوان است و خواسته های یک نوجوان 12 ساله را دارد و این نباید فراموش شود.اولیور ریوکس انتظار دارد که در سال های آینده بتواند با تلاش زیاد در تیم ملی بسکتبال کشورش عضو شود.

بسکتبالیت 12 ساله با قد 2.11 متری + عکس

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
وبگردی