تمدید قرارداد امید عالیشاه

تمدید قرارداد به سبک امید عالیشاه بازیکن پرسپولیس

تاریخ انتشار : 15 خرداد 1397کد مطلب : 68758زمان مطالعه : 3 دقیقه
امید عالیشاه بازیکن خوب تیم پرسپولیس اعلام کرده برای تمدید قرارداد با پرسپولیس هیچ شرط و شروطی ندارم.

تمدید قرارداد امید عالیشاه ستاره پرسپولیس

امید عالیشاه در خصوص بحث تمدید قرارداد و موارد دیگر صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید، خبردار شدیم که مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد با تو تماس گرفته اند.

خوشبختانه با مسئولان باشگاه مرتباً در ارتباطی بودم. البته در تماسی که برای تمدید قرارداد انجام شد من اعلام کردم که هیچ شرط و شروطی برای پرسپولیس و هوادارانش نخواهم داشت و به دلیل ایام سوگواری در هفته جاری هفته آینده به باشگاه خواهم رفت تا قراردادم را تمدید کنم، این روزها پرسپولیس شرایط حساس و سختی دارد به طوری که باعث نگرانی هواداران هم شده است.

قطعاً هواداران حق دارند که نگران تیم محبوب شان باشند اما باید امیدوار باشیم با امیدواری رو به جلو برویم. آقای برانکو در پرسپولیس تأثیرگذاری خودش را نشان داد و با دو قهرمانی و یک نایب قهرمانی که در اصل آن نایب قهرمانی هم یک قهرمانی به حساب می آید در سه فصل اخیر با پرسپولیس شاهکار کرده است. ما می توانیم امسال سومین قهرمانی متوالی را به دست بیاوریم چرا که دل همه پرسپولیسی ها با حضور برانکو قرص و محکم است. ان شاءالله فصل بعد هم تیم خوبی خواهیم داشت و با قدرت روانه مسابقات خواهیم شد.

قرارداد امید عالیشاه

تمدید قرارداد امید عالیشاه با تیم پرسپولیس

به هر حال انتظارات ازتیم پرسپولیس بالا رفته و هواداران علاوه بر موفقیت در لیگ خواهان نتایج خوب در لیگ قهرمانان آسیا هم هستند.

مطمئناً هواداران حق دارند چرا که آنها لایق بهترین ها هستند و ما هم در زمین تلاش می کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم. من از هواداران خواهش می کنم در فصل سختی که در پیش داریم حمایت خودشان را از ما دریغ نکنند و بدون توجه به حاشیه ها از دقیقه اول تا دقیقه 90 ما را تشویق کنند. مطمئناً با حمایت آنها ما می توانیم نتایج خیلی خوبی بگیریم.

بسته بودن پنجره نقل و انتقالات کار را برای تیم پرسپولیس سخت کرده و شاید همین موضوع نگرانی هواداران تیم پرسپولیس را بیشتر از قبل کرده است.

قبول دارم که هواداران نگران هستند اما آنها می توانند با حمایت هایشان ما را روبه جلو هدایت کنند و به ما انگیزه دهند. نمی خواهم کلیشه ای صحبت کنم اما همه بازیکنان مدیون نام پرسپولیس هستند و همه بازیکنانی که به این تیم آمدند از جمله خود من در این تیم و در کنار نام تیم پرسپولیس شناخته شده و مشهور شدیم. مطمئناً این پرسپولیس است که به ما شخصیت می دهد و بازی کردن در این تیم برای ما افتخار به حساب می آید. امیدوارم در کنار هواداران و با تلاش بازیکنان و تدابیر کادر فنی یک سال فوق العاده را رقم بزنیم.

امید عالیشاه

صحبت های امید عالیشاه در رابطه با مشکلات پرسپولیس در پنچره نقل و انتقالات

در فضای مجازی انتقادهایی به برانکو می شود. تو در این باره چه صحبتی داری؟

برانکو یک مربی امتحان پس داده است و باید همه به او اعتماد کنیم و این اعتماد باید ادامه دار باشد. مطمئناً با حمایت هواداران پاسخ اعتماد به برانکو را خواهیم گرفت.

بسته بودن پنجره نقل و انتقالات تأثیری در روحیه تیمی پرسپولیس دارد؟

ما به این چیزها فکر نمی کنیم و همه تمرکز ما روی تمرین و بازی است. البته همه پرسپولیسی ها می دانند که آقای گرشاسبی این روزها چقدر تلاش می کند تا تیم خوبی را ساخته و پرداخته کند. اما او تنها است و هواداران باید به مدیریت گرشاسبی اعتماد کنند. متأسفانه بسته بودن پنجره نقل و انتقالات تیم پرسپولیس شاهکار مدیران قبلی است که با سندسازی باشگاه را به این روز انداختند. اما فشار آن الان روی آقای گرشاسبی افتاده است.

تمدید قرارداد به سبک امید عالیشاه ستاره تیم پرسپولیس

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از افکارنیوز/ح.ب
وبگردی