برنامه سه ستاره
قسمت اول برنامه سه ستاره با اجرای احسان علیخانی دیشب از شبکه سه پخش شد, در این برنامه مهمانانی همچون بهنوش بختیاری و کامبیز دیرباز حضور داشتند.

آنچه در اولین قسمت برنامه سه ستاره گذشت

اولین قسمت از سری سوم "سه ستاره" شنبه شب درحالی روی آنتن شبکه سه سیما رفت که پس از توضیحات کلی توسط تهیه کننده و مجری این برنامه آیتمی به مرور خاطرات دو فصل گذشته اختصاص پیدا کرد و پخش شد.

سومین جشنواره «سه ستاره» شب گذشته در نیمه اسفند ماه شروع شد.در ابتدای برنامه احسان علیخانی ضمن ابراز خوشحالی برای حضور دوباره در این برنامه مخاطبان را به دیدن کلیپی از برگزیدگان دوره های گذشته سه ستاره دعوت کرد.

آرش ظلی پور مانند سال گذشته در کنار علیخانی اجرای برنامه را به عهده داشت.

علیخانی در خصوص شوخی و کل کل هایی که سال گذشته با ظلی پور داشت و باعث حرف و حدیث هایی شد، گفت:پارسال همه گفتند اگر آرش را دوست نداری، چرا در کنارت گذاشتی؟ در صورتی که اینطور نیست. من اگر کسی را دوست نداشته باشم، هرگز نمی توانم کنار او بایستم. حضور آرش در کنار من به خاطر دوستی و رفافت است.

علیخانی ادامه داد:برای گروه ما برگزیده شدن فرقی ندارد. در طول این سال تنها برنامه «ماه عسل» را تهیه می کنم. امسال موسیقی این برنامه را از نظرسنجی «سه ستاره» خارج کردم.

مهمان اول برنامه سه ستاره، بهنوش بختیاری بهترین بازیگر نقش زن سال گذشته بود.

برنامه سه ستاره

بهنوش بختیاری مهمان برنامه سه ستارهبختیاری ضمن ابراز خوشحالی از شروع برنامه «سه ستاره» گفت:سال گذشته به خاطر دریافت تندیس مردمی سه ستاره بسیار خوشحال شدم. حتی جایزه بین المللی به این اندازه خوشحالم نمی کند. تایید مردم کشورم برای من مهم است.

وی ادامه داد:برای همه ما که در قاب تلویزیون قرار گرفته ایم، این صدا، دوربین، حرکت حرمت دارد. به خاطر همین ما به نگاه و لبخند مردم نیاز داریم و جایزه سال گذشته باعث شد، قوی تر حرکت کنم.

بازیگر «محله گل و بلبل» عنوان کرد:هنرمندان به دلگرمی نیاز دارند و چه خوب است این رای را از مردم دریافت کنند.

کامبیز دیرباز شب گذشته مهمان دوم برنامه «سه ستاره» بود که سال گذشته با رای مردم به عنوان بهترین بازیگر مرد انتخاب شد.

برنامه سه ستاره

کامبیز دیرباز در برنامه سه ستارهدیرباز در ابتدا ضمن ابراز خوشحالی از حضور در برنامه گفت:این تندیس برایم ارزشمند است؛ چرا که با نظر مردم انتخاب شدم و مهر تایید مردم همراه آن است. دوست داشتم آن را از مردم بگیرم اما به دلیل سفری که نوروز سال گذشته، برای برنامه تحویل سال شبکه جام جم به هلند داشتیم، این اتفاق رخ نداد.

بازیگر «پشت بام تهران» بیان کرد:مردم ما نکته سنج هستند و این جایزه وظیفه ما را سنگین می کند. سال گذشته سه کار برای تلویزیون داشتم و مردم بهترین ها را انتخاب کردند.

دیرباز با اشاره به وظیفه سنگین این جایزه تصریح کرد:امسال سریال «لبخند رخساره» را کار کردیم. من با توجه به اینکه در آن بازی کردم، نمی توانم تعریف کنم اما قصه بی نظیری دارد و قرار است، در سال 96 پخش شود. به خاطر اینکه امسال سریالی برای جشنواره مردمی سه ستاره ندارم، ناراحتم.

در ادامه، در آیتمی قبل از شروع نظرسنجی سومین جشنواره «سه ستاره» هیئت داواران معرفی شدند.

دیرباز با توجه به اینکه امسال سام درخشانی با سریال «هشت و نیم دقیقه» کاندید است، از مردم خواست به او رای بدهند؛ چرا که درخشانی سال گذشته از طرفداران خود خواسته بود به کامبیز دیرباز رای بدهند.

علیخانی در طول برنامه به این نکته اشاره کرد که بازیگران و سریال ها در برنامه «سین مثل سریال» شبکه یک نظرسنجی می شوند.

اولین نظرسنجی برنامه سه ستاره با بخش خوانندگان آغاز شد که در بین کاندیداها، حجت اشرف زاده برای برنامه «عقیق»، امیر تاجیک برای برنامه «حالا خورشید»، سینا حجازی برای سریال «شهرک جیم»، محمد علیزاده برای سریال «برادر»، بهنام صفوی برای «جشن رمضان»، احسان خواجه امیری برای سریال «هشت و نیم دقیقه»، امید نعمتی برای سریال «لیسانسه ها» و رضا یزدانی برای سریال «پرستاران» حضور داشتند.

بهنوش بختیاری و کامبیز دیرباز در برنامه سه ستاره 95

4.821
این مطلب مفید بود ؟201
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
وبگردی