قاتل

تقاضای قصاص برای قاتل مارمولک نشان مشهدی + عکس

تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1397کد مطلب : 38031تعداد نظرات : 1 نظر
قاتل مارمولک نشان که کودک 10 ساله مشهدی را به قتل رسانده بود به زودی پای میز محاکمه می ایستد.

تقاضای حکم اعدام برای قاتل کودک 10 ساله مشهدی 

مشرق:با صدور کیفرخواست پرونده معروف به «قاتل مارمولک نشان» در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، این پرونده به دادگاه کیفری ارسال شد و به زودی متهم بی رحم، پای میز محاکمه می ایستد.

به دنبال تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه جرم در پرونده معروف به «قاتل مارمولک نشان» قرار جلب به دادرسی از سوی قاضی کاظم میرزایی (بازپرس ویژه قتل عمد) صادر شد تا این پرونده جنایی هولناک دیگر مراحل قانونی خود را طی کند. این در حالی بود که «سجاد- ر» (متهم پرونده جنایی) در آغاز مراحل بازجویی ادعا کرد در لحظه ارتکاب جرم دچار بیماری جنون شده و حالت طبیعی نداشته است، بنابراین به دستور بازپرس شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، وی برای انجام آزمایش ها و معاینات دقیق درباره ادعای جنون به پزشکی قانونی خراسان رضوی معرفی شد اما اعضای کمیسیون تخصصی پزشکی قانونی پس از تشکیل جلسه و بررسی های روان پزشکی با انجام مصاحبه و معاینه، ادعای متهم را رد کردند و او را مسئول اعمال خویش دانستند.

قاتل

 

در پی اظهارنظر پزشکان متخصص، هفته قبل بازسازی صحنه جنایت در حضور مقام قضایی و برابر دوربین قوه قضاییه انجام شد و متهم این پرونده جنایی به تشریح جزئیات چگونگی ارتکاب جرم پرداخت. 

با تکمیل تحقیقات و تفهیم اتهامات مختلف به تنها متهم این جنایت هولناک، پرونده مذکور به شعبه اظهارنظر دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارسال شد تا نماینده دادستان مرکز خراسان رضوی، کیفرخواست پرونده را صادر کند. بنابراین گزارش، «سجاد- ر» متهم 27 ساله در حالی با اتهاماتی از نوع قتل عمدی، آدم ربایی و ایراد صدمات غیر کشنده روبه رو شده است که بخشی از پرونده درباره عمل منافی عفت به طور مستقیم در صلاحیت رسیدگی دادگاه کیفری یک خراسان رضوی قرار دارد.

قاتل

با صدور کیفرخواست در دادسرای مشهد معلوم شد که علاوه بر تقاضای قصاص در ملأعام برای متهم از سوی نماینده دادستان، درباره اتهام آدم ربایی با وسیله نقلیه نیز که موجب آسیب جسمی و حیثیتی به کودک زیر 15 سال شده است، از قضات دادگاه کیفری یک خراسان رضوی، درخواست شده تا متهم به اشد مجازات محکوم شود.

شایان ذکر است:پنجم اردیبهشت دانش آموز 10 ساله ای به نام محمد حسین که جلو منزل مسکونی اش منتظر تاکسی تلفنی بود، توسط راننده یک دستگاه پراید سفیدرنگ در پوشش تاکسی تلفنی ربوده شد. چند ساعت بعد جسد این کودک در جاده فرعی شهرک صنعتی مشهد در حالی کشف شد که با ضربات سنگ و چاقو به قتل رسیده بود.

با توجه به مشخصات پراید کهتصویر سفید «مارمولک» روی داشبورد آن قرار داشت، کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، با صدور دستورات ویژه قضایی از سوی بازپرس میرزایی، در کمتر از 36 ساعت، متهم را که سجاد نام دارد شناسایی و بازداشت کردند. 

در بازجویی ها مشخص شد که وی با انگیزه انجام عمل منافی عفت کودک را ربوده، اما به خاطر مقاومت این دانش آموز 10 ساله، نتوانسته به هدف شوم خود برسد. بنابراین، راننده 27 ساله که کارشناس رشته حقوق است، کودک بی گناه را به طرز هولناکی به قتل رساند.

انتهای پیام/م

اعدام در ملاء عام برای قاتل کودک 10 ساله مشهدی

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب : قاتل
1 نظر به ثبت رسیده است
یک مادر1397-02-20
تو روخدا اعدامش کنید اما قبل از اعدام این شیطان هرچی به سر اون طفل معصوم آورده روش اجرا بشه بعدش دو بار در ملا عام اعدام بشه
11
وبگردی