قطع ناف نوزاد با سنگ و ناخن

بریدن ناف نوزاد با سنگ و ناخن توسط مادر جوان ! + فیلم 18+

کد مطلب : 71559تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
در یکی از روستاهای هند یک مادر 24 ساله در حال پیاده رفتن به بیمارستان در راه فارغ شد و به علت نبود امکانات بند ناف نوزادش را با سنگ و ناخن قطع کرد.

قطع ناف نوزاد با سنگ و ناخن

کشور هند یا هندوستان، بعد از کشور چین دومین کشور پر جمعیت جهان است که دارای جمعیت بیش از 1 میلیارد و دویست میلیون نفر می باشد و اما از طرفی با وجود این میزان جمعیت،میزان درخواست ها در مورد مسکن، غذا و پوشاک بیشتر و بیشتر خواهد شد. با این وجود اغلب مردمان این کشور در روستاها زندگی می کنند و به همین دلیل فناوری و تکنولوژی کمتری در آنجا وجود دارد.

برای مثال برخی از مردمان روستایی هند برای اینکه بتوانند به یک بیمارستان، فروشگاه و... مراجعه کنند باید مسافت طولانی را از میان جنگل های مختلف و خطرناک را به صورت پیاده یا سواره بپیمایند که در همین مورد اخیرا ویدیویی دردناک از سختی های بی حد و اندازه مردمان روستایی هند در صفحات مجازی منتشر شد که کاربران را بسیار شوکه نمود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

قطع ناف نوزاد

فارغ شدن مادر هندی در راه رفتن به بیمارستان

مادر هندی 24 ساله ای به نام "چودیپالی موتایاما" بعد از گذشت چند ماه از دوران حاملگی در نهایت برای فارغ شدن تصمیم گرفته شد تا وی را پیاده به بیمارستان ببرند.

اما اقدام آنها بسیار دیر شد و مادر جوان در حین راه فارغ شد و به دلیل نبود امکانات کافی برای قطع کردن بند ناف نوزاد،مجبور شد تا آنرا با استفاده از ناخن ها و سنگ قطع نماید!!

بریدن بند ناف نوزاد

قطع ناف نوزاد با سنگ و ناخن توسط مادر هندی

ویدیویی که در ذیل مشاهده می کنید، توسط یکی از بستگان خانم موتایاما ضبط و به اشتراک گذاشته شده است که متاسفانه نشان دهنده محرومیت برخی انسان ها و کشورها در سرتاسر جهان می باشند و به همین دلیل هزاران بار در صفحات مجازی دیده شد و کاربران بسیار زیادی نسبت به این محرومیت از خود واکنش نشان دادند.

با این وجود این خانواده روستایی هندی بعد از فارغ شدن موتایاما به خانه بازگشتند و پس از انتشار بیش از حد ویدیو در صفحات مجازی ، مقامات دولتی هند به خانه آنها رفتند و با استفاده از تعدادی پزشک، کودک را واکسینه کردند .

ویدیو مادر هندی که ناف بچه اش را با سنگ و ناخن قطع کرد

قطع ناف نوزاد با سنگ و ناخن توسط یک مادر هندی

2.917
این مطلب مفید بود ؟107
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
بهناز1397-06-22
این کشورها کشورهای در حال توسعه هستند و باید در مورد کنترل جمعیت بهشون اموزش بدهند
20
وبگردی