قلعه نو شهرری

توضیح پلیس درباره زهرا کودک گمشده در قلعه نو شهرری + عکس

تاریخ انتشار : 1 مهر 1398کد مطلب : 3672زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس پلیس آگاهی پایتخت جزئیات جدید درباره گم شدن دختر 21 ماهه به نام زهرا در محله قلعه نو شهرری را تشریح کرد.

جزئیات گم شدن زهرا کودک گمشده قلعه نو شهرری

فارس:رئیس پلیس آگاهی پایتخت در خصوص مفقود شدن کودک 21 ماهه به نام زهرا در محله قلعه نو شهرری توضیحاتی ارائه کرد. 
سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی پایتخت در حاشیه رصد مرکز مانیتورینگ پلیس راهور و اعلام آخرین وضعیت ترافیکی روز اول مهر در جمع خبرنگاران به موضوع مفقودی کودک 21 ماهه به نام زهرا در محله قلعه نو شهرری پرداخت و اظهار داشت:دوشنبه هفته گذشته این اتفاق به وقوع پیوست و بعد از تماس خانواده با پلیس 110 مأموران پایگاه نهم بلافاصله در محل حاضر شدند. 
رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد:آخرین بررسی ها دیروز انجام شد و برای بازدید و بررسی کانال حتی سگ های تخصصی نیز به محل اعزام شدند. 
وی با بیان این مطلب که در فیلم موجود در دوربین های مداربسته که آخرین تصاویر زهرا را ثبت کرده چیزی در خصوص ربایش مطرح نبوده اعلام کرد:در فیلم مشاهده می کنیم که خود بچه از در خارج شده و به سمت دیگر می رود. 
وی گفت:با پدر و مادر کودک صحبت کرده ایم آن ها نیز مظنون به کسی نیستند، اما چند فرضیه داریم که فرضیه جدی ما کانال آب است. 
رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود:سه چهار گزینه دیگر نیز در حال بررسی است، اما باید اعلام کنم تاکنون به مسئله و ردی در خصوص ربایش دست نیافته ایم. 
وی گفت ما از مردم نیز درخواست کمک کرده ایم و اعلام کردیم که اگر کسی از بچه اطلاع دارد به پلیس 110 اطلاع دهد، اما متاسفانه یکی دو تماس اخیر با خانواده فقط برای مزاحمت بوده است. 
لطفی با تاکید بر این مطلب که از ابتدای سال تاکنون موضوع ربایش در تهران نداشته ایم اظهار امیدواری کرد که با همکاری مردم و اقدام پلیس بتوانیم کودک را پیدا کنیم.

عکس زهرا کودک 21 ماهه گم شده در قلعه نو شهرری

زهرا کودک گمشده

 
انتهای پیام/م

توضیح پلیس درباره زهرا کودک گمشده در قلعه نو شهرری + عکس

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
برچسب : آدمربایی
وبگردی