قمه زنی

هشدار جدی دادستان : قمه زنی جرم است

تاریخ انتشار : 12 شهریور 1398کد مطلب : 57253تعداد نظرات : 1 نظر
دادستان فردیس در صفحه اینستاگرام خود با اعلام اینکه قمه زنی جرم است از مردم خواست در صورت مشاهده مراسم قمه زنی به مراجع انتظامی اطلاع دهند.

دادستان فردیس:قمه زنی جرم است

ایسنا:دادستان فردیس گفت:از همه شهروندان درخواست دارم در صورت مشاهده یا اطلاع از برگزاری مراسم قمه زنی که وهن تشیع و توهین به سالار شهیدان است، آدرس و زمان دقیق را به اینجانب یا مرجع انتظامی گزارش کنند. 

حسن جهانشاهلو در صفحه اینستاگرام خود نوشت:همواره در طول تاریخ، بدعت ها و تفکرات افراطی به دین و ارزش های دینی آسیب رسانده است و از انتقال پیام حقیقی احکام و آیین های مذهبی به پیروانش جلوگیری کرده است. 

این بدعت ها و دید گاه های غلط در برخی از مواقع نه فقط به یک مکتب و منزلت اجتماعی آن آسیب می رساند، بلکه به سلامت جسمی و روانی افراد نیز آسیب می رساند. یکی از این بدعت های غلط که در طول سال های اخیر به شدت از سوی علماء و مراجع دینی نفی شده و حتی از سوی مراجع قضایی به عنوان جرم شناخته شده است، مراسم قمه زنی است لذا از همه فردیسوندان عزیز درخواست دارم تا مرا در برخورد با این بدعت زشت و ضد انسانی و وهن آمیز یاری کنند. 

از همه فردیسوندان عزیز درخواست دارم در صورت مشاهده یا اطلاع از برگزاری مراسم قمه زنی که وهن تشیع و توهین به سالار شهیدان است آدرس و زمان دقیق را به اینجانب یا مرجع انتظامی گزارش کنند.

انتهای پیام/م

برخورد شدید پلیس با قمه زنی در عزاداری محرم امسال

3.312
این مطلب مفید بود ؟84
1 نظر به ثبت رسیده است
زهرا1397-06-19
قمه زنی از کی مرسوم شده من نمیدونم اولین بار این کارو کدوم آدم بی عقلی انجام داده چرا باید این کارو انجام بدن ک دین اسلام زیر سوال ببرن من که خیلی ناراحت میشم کجای دین به.ما گفته بخودتون آسیب برسونین آخه یا گل مالیدن روی سر از این.جور کارا
51
وبگردی