پانته آ بهرام

پایان کدام فیلم ها با قهر بازیگران تغییر کرد؟!

تاریخ انتشار : 11 آبان 1397کد مطلب : 72612زمان مطالعه : 4 دقیقه
با پایان پرحاشیه سریال دلدادگان و مطرح شدن قهر خانم بازیگر نگاهی به فیلم هایی که قهر بازیگران پایان آنها را تغییر داد داشته ایم که در ادامه خواهید خواند.

قهر بازیگران پایان کدام فیلم ها را تغییر داد

سریال دلدادگان یکی از جنجالی ترین پایان ها را تجربه کرد و با حواشی زیادی همراه بود . سریال 60 قسمتی دلدادگان در آخرین قسمت با موجی از اعتراضات مواجه شد که تیم سازنده این سریال را در برگرفت.

اعتراض به پایان بندی ضعیف سریال دلدادگان از همان دقایق ابتدایی پخش آخرین قسمت آغاز شد و موج اعتراض ها به سمت منوچهر هادی کارگردان این سریال روان گشت. به دلیل حاشیه ساز شدن این پایان مروری بر چند فیلم که با قهر بازیگران پایان متفاوتی را تجربه کردند داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

تغییر در پایان بندی فیلم ها با قهر بازیگران

قهر پانته آ بهرام از دلدادگان شایعه یا واقعیت؟!

دلدادگان سریالی که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده و پایان بندی آن مورد انتقاد زیادی از سوی مردم قرار گرفته ست به کارگردانی منوچهر هادی از اواسط مردادماه 97 روی آنتن رفت و در 60قسمت روایتگر داستانی خانوادگی و عاشقانه با بستری از انتقام شد.پانته آ بهرام بازیگری که در دو فصل این سریال حضور پررنگی را تجربه کرد در قسمت پایانی دلدادگان حضور نداشت و این شروع ماجرایی پرحاشیه بود.

پانته آ بهرام

پانته آ بهرام در سریال دلدادگان

بلافاصه بعد از اتمام قسمت آخر دلدادگان خانم بازیگر پستی را منتشر کرد و حرف از مسائل مالی زد و این آغازی برای واکنش های بعدی بود که از سوی بازیگران و کارگردان سریال مطرح شد. پانته آ بهرام در مصاحبه ای قهرش از عوامل دلدادگان راتکذیب کرد و سفر را علت این ماجرا دانست اما آقای کارگردان صحبت هایی از قهر خانم بازیگر بخاطر دستمزد را مطرح کرد و در پایان با این حرف های ضد و نقیض واقعیت ماجرا باز هم نامشخص ماند!

قهر پرویز فلاحی پور از سریال دلدادگان شایعه یا واقعیت؟!

یکی دیگر از سریال های پرمخاطبی که در پایان بندی دچار حواشی شد سریال دلنوازان ساخته حسین سهیلی زاده بود . پرویز فلاحی پور بازیگر نقش جهان در این سریال بود که بعد از پخش آخرین قسمت با هجمه ای از انتقادها روبرو شد و داستان قهر آقای بازیگر و تغییر پایان بندی سریال مطرح شد.

پرویز فلاحی پور

پرویز فلاحی پور در سریال دلنوازان

ماجرای قهر پرویز فلاحی پور و تغییر پایان بندی سریال دلنوازان به دلیل کمرنگ شدن نقش جهان مطرح شد و کارگردان و بازیگر سریال با انتقادهای زیادی روبرو شدند اما آقای بازیگر در یک مصاحبه همه این صحبت ها را رد کرد و بیماری را علت عدم حضور در قسمت پایانی عنوان کرد اما به اختلاف سلیقه با عوامل فیلم هم اشاره کرد و این ماجرا را انکار نکرد.

قهر و دلخوری سام درخشانی از ماتادور

یکی از سریال هایی که پخش قسمت های پایانی آن با انتقادهای زیادی از سوی مردم مواجه شد سریال ماتادور بود . سریال ماتادور به کارگردانی فرهاد نجفی با حضور چهره های محبوب سینما و تلویزیون روی آن رفت اما مورد استقبال زیادی قرار نگرفت و با انتقادهای زیادی مواجه شد.

 سام درخشانی

پوریا پورسرخ و سام درخشانی در سریال ماتادور

سام درخشانی یکی از بازیگرانی بود که از اهالی ماتادور راضی نبود و ماجراهایی از قهر او و رقم خوردن پایانی دیگر برای ماتادور مطرح شد و آقای بازیگر مفصل درباره این موضوع در یک مصاحبه توضیح داد و گفت کار به جایی رسید که من عصبانی شدم و گفتم دیگر ادامه نمیدهم و بعد از پخش قسمت های پایانی خود بازیگران ماتادور به به من پیامک زدند که چقدر خوب شد کاری کردی که در داستان شهید شدی و رفتی!

قهر میلاد کی مرام و تغییر پایان نابرده رنج

سریال نابرده رنج به کارگردانی علیرضا بذرافشان یکی دیگر سریال های پرطرفداری بود که پخش آخرین قسمت آن با انتقادهای زیادی از سوی مردم مواجه شد و حواشی زیادی برای آن شکل گرفت و ماجرای قهر میلاد کی مرام بازیگر نقش جابر در این سریال شکل گرفت.

 میلاد کی مرام

 میلاد کی مرام در سریال نابرده رنج

بعد از پخش آخرین قسمت این سریال حواشی زیادی درباره اختلاف میلاد کی مرام و قهر او مطرح شد و تغییر در پایان بندی این سریال را به گردن آقای بازیگر انداختند و علت این امر هم درخواست میلاد کی مرام برای آمدن اسمش در تیتراژ عنوان شد اما درباره علت اصلی و واقعیت این ماجرا اطلاعات دقیقی به دست نیامد.

قهر حمید فرخ نژاد از روزهای زندگی و مسائل مالی!

حمید فرخ نژاد یکی دیگر از چهره هایی است که طبق صحبت های شنیده شده قهر او پایان بندی فیلم را تغییر داد. پای مسائل مالی به فیلم روزهای زندگی پرویز شیخ طادی کشیده شد و حمید فرخ نژاد بازیگر نقش اصلی فیلم بخاطر مشکلات مالی مدتی از بازی کناره گیری کرد و پایان فیلمنامه تغییر کرد.

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ نژاد در روزهای زندگی

حمید فرخ نژاد که در یک گفتگو علت این دلخوری از عوامل فیلم را مشکلات مالی عنوان کرده بود خودش هم از اتفاق رخ داده در آن زمان شوکه شد و میان اختلاف مالی سرمایه گذار فیلم با کارگردان گیر افتاد و نام او به عنوان شخصی که باعث تغییر در پایان بندی فیلم شد آورده شد.

قهر این بازیگران پایان فیلم را تغییر داد! +تصاویر

4.123
این مطلب مفید بود ؟194
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی