قورباغه شیشه ای
قورباغه شیشه ای نوعی دوزیست عجیب با پوستی شفاف است و اندام های داخلی این قورباغه به راحتی دیده می شود ، یکی از آنها با شرایطی خاص شکار لنز دوربین عکاس مشهور شد.

عکس جالب و کمیاب از یک قورباغه شیشه ای

تصویری فوق العاده از حیات وحش که در منطقه ای محافظ شده در اکوادوور گرفته شده است صحنه ای است شگفت انگیز از رشد تخم ها درون شکم قورباغه ی شیشه ای ، قورباغه ای که همانطور که از نامش پیداست پوستی شفاف دارد و به راحتی اندام داخلی بدنش پیداست . قورباغه ای که شکار لنز دوربین این عکسا خوش شانس شده بود باردار بود و تخم های او به طور واضح همانطور که در تصویر جالب این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید دیده می شود.

قورباغه شیشه ای

تصویری شگفت انگیز از تخم های داخل شکم قورباغه شیشه ای

 قورباغه های شیشه ای عمدتا در جنگل های بارانی آمریکای مرکزی و جنوبی یافت می شوند ، مردان این گونه به شدت از منطقه خود دفاع می کنند و اجازه نزدیک شدن موجودات دیگر به منطقه ی زندگی خود را نمی دهند. عکس بی نظیری که مشاهده کردید عکاس حیات وحش "جیمی کالبرز" گرفته است ، عکسی که علاوه بر اندام های داخلی بدن قورباغه تخم های او نیز کامل دیده می شود ، تخم هایی که رشد کرده و بعد از آن قورباغه زیبا آنها را زیر برگی می گذارد تا قورباغه نر از آنها مراقبت کند.

قورباغه شیشه ای

قورباغه شیشه ای بعد از تخم گذاری

قورباغه شیشه ای

مراقبت از تخم ها توسط قورباغه شیشه ای نر

عکاس این عکس می گوید:نمی توان توصیف کنم که چقدر این عکس را دوست دارم ، عکسی که علاوه بر خلقت جالب این نوع قورباغه هوش این حیوان دوزیست را در زندگی اش نشان می دهد.

عکس تخم های داخل شکم قورباغه شیشه ای باردار

4.826
این مطلب مفید بود ؟251
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
برچسب : قورباغه
وبگردی