قوچان نژاد و جباروف

رضا قوچان نژاد و سرور جباروف در راه استقلال؟!

تاریخ انتشار : 17 آذر 1397کد مطلب : 73216زمان مطالعه : 1 دقیقه
خبرهای مذاکره باشگاه استقلال تهران با سرور جباروف و رضا قوچان نژاد مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران جدی تر از گذشته مطرح شده است.

آخرین خبر از حضور دو شاه ماهی در تیم شفر!

پارس فوتبال: یکی از این بازیکنان سرور جباروف هافبک ازبکستانی است که گفته می شود در ازای گرفتن طلب فصل گذشته خود، قرار است نیم فصل به استقلال اضافه شود. همچنین از رضا قوچان نژاد مهاجم پیشین تیم ملی و بازیکن فعلی تیم آپوئل قبرس هم به عنوان دیگر گزینه استقلال یاد می شود.

علی خطیر معاون باشگاه استقلال در واکنش به خبر مذاکره باشگاه با این دو بازیکن، از رسانه ها خواست اجازه بدهند استقلال در آرامش کارش را جلو ببرد.

صحبت های علی خطیر

صحبت های علی خطیر در رابطه با جذب جباروف و قوچان نژاد 

خطیر گفت:

نمی خواهم در این ارتباط صحبت کنم. هنوز نقل و انتقالات شروع نشده است و نمی خواهم راجع به گمانه زنی ها صحبت کنم. رسانه ها و هواداران اجازه بدهند استقلال در آرامش کارش را انجام بدهد.

معاون باشگاه استقلال درباره اینکه نصرالله عبداللهی مشاور مدیرعامل باشگاه خودش خبر مذاکره با جباروف را مطرح کرده بود، گفت:

من هم چیزهایی شنیده ام. پس از خود آقای عبداللهی سئوال کنید!

توهین به پرچم استقلال در رشت

مشرق: هواداران سپیدرود در اقدامی عجیب در ورودی ورزشگاه، پرچم های استقلال را روی زمین انداختند و خودروها از روی این پرچم ها رد شدند. تعدادی از هواداران استقلال با دیدن چنین صحنه ای با آنها درگیر شدند.

پرچم استقلال روی زمین

اقدام زشت با پرچم تیم استقلال 

 انتهای پیام/ح.ب

در شاه ماهی نقل و انتقالات در راه تیم استقلال؟!

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی