قیمت خودرو

حباب قیمت خودرو خالی شد + میزان کاهش قیمت ها

تاریخ انتشار : 31 خرداد 1397کد مطلب : 4149زمان مطالعه : 2 دقیقه
حباب قیمت خودرو در حال خالی شدن است. ساندرو استپ وی یکی از خودروهای پر خبر داخلی با 7 میلیون تومان کاهش قیمت مواجه شد. در ادامه نگاهی به قیمت خودرو خواهیم داشت.

کاهش قیمت خودرو پس از گرانی سرسام آور

دنیای اقتصاد: ساندرو استپ وی، خودرو پر خبر داخلی در این چند هفته، افت قیمتی حدودا 7 میلیون تومانی را تجربه کرده و در حال حاضر 85 میلیون تومان قیمت دارد. 

این محصول طی هفته قبل از مرز 90 میلیون تومان هم گذشت و رکوردی عجیب را از خود به جا گذاشت.

رنو استپ وی

 در خانواده ساندرو اما مدل معمولی این محصول نیز افت قیمت 4 میلیون تومانی را به خود دید، به نحوی که در حال حاضر با 76 میلیون تومان قابل خرید است. این قیمت البته به مدل اتوماتیک ساندرو مربوط می شود و ساندروی دنده ای، ارزان تر است. 

از سوی دیگر اما پژو207 اتوماتیک نیز در معرض نسیم ارزانی قرار گرفت و سه میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرد.این محصول در حال حاضر 72 میلیون تومان قیمت دارد. اما بشنوید از پژو 2008، خودرویی که رکورددار افزایش قیمت در بین محصولات داخلی طی هفته های قبل بود و قیمت آن به بیش از 200 میلیون تومان رسید.

پژو 207

 این محصول که با قیمتی کمتر از 105 میلیون تومان تحویل مشتریان شده، طی چند هفته پیش و بعد از اعلام پژو مبنی بر احتمال ترک ایران، قیمتی نامتعارف را به ثبت رساند.

حالا از بازار خبر می رسد که پژو 2008 چیزی حدود 20 میلیون تومان ارزان شده و در حال حاضر می توان با 190 میلیون تومان نسبت به خرید آن اقدام کرد.

همچنین مزدا3 نیز که قیمت آن به بالای 200 میلیون تومان رسیده، با توجه به افت قیمت 10 میلیون تومانی اش، هم اکنون 195 میلیون تومان خرید و فروش می شود.

انتهای پیام/م

کاهش قیمت خودرو های مزدا3، پژو 207 و استپ وی

2.715
این مطلب مفید بود ؟87
برچسب :
وبگردی