قیمت پنت هاوس تهران
در حالی که در یک طرف شهر افرادی با کمترین درآمد به سختی زندگی می کنند قیمت یک پنت هاوس معروف در پایتخت به متری 30 میلیون تومان می رسد.

 برج روما رزیدنس که از مجلل ترین و شیک ترین برج های تهران است در خیابان کامرانیه شمالی واقع شده است و پنت هاوس این برج بسیار لوکس و جذاب است. این برج زیبا  توجه عده زیادی از مرفهین و افراد سرشناس را به خود جلب کرده است. در حالی که عده ای از مردم با پرداخت پول فراوان صاحب واحد های این برج می شوند خرید 1 متر از آن برای برخی افراد کار مشکلی است.

پنت هاوس این برج مجلل که منسوب به یکی از بزرگان ورزشی است در حدود متری 31 میلیون تومان قیمت گذاری شده و یکی از واحدهای طبقه هفتم این برج به قیمت متری 26 میلیون تومان در اسفند ماه سال قبل به فروش رسیده است. با یک حساب سر انگشتی میتوان حدس زد که خیلی از افراد جامعه حتی قادر به خریدن 5 متر از آپارتمان های این برج نیستند ولی شاید تماشای تصاویری از برج لوکس پنت هاوس معروف تهران خالی از لطف نباشد.

پنت هاوس معروف تهران در شمال شهر

پنت هاوس معروف تهران در یکی از بهترین مناطق مسکونی شمال تهران٬ خیابان کامرانیه شمالی، قرارگرفته است. دسترسی های این برج به خیابان کامرانیه و خیابان شیبانی میباشد.

برج مسکونی پنت هاوس معروف تهران شامل 65 واحد مسکونی در 15طبقه است. همچنین 3 طبقه زیرزمین و همکف دربرگیرنده کلیه پارکینگها، فضاهای تاسیساتی، لابی، مکانهای تفریحی، سالن اجتماعات، بلوکهای تجاری و سایر مشاعات است. درطبقات اول تا پنجم٬ واحدهایی با متراژ 351 الی 411 متری طراحی شده است که در هر طبقه 6 واحد با چهار تییپ متقاوت معماری وجود دارد. در طبقات ششم تا سیزدهم به تعداد دو واحد 611متری و دو واحد 411متری٬در طبقات چهاردهم و پانزدهم نیز دو واحد پنت هوس 926متری درهر طبقه و یک واحد پنت هاوس 1411متری دوبلکس قرار گرفته اند. همچنین کنترلرهای هوشمند ABB با امکان تنظیم دما، نور، صدا یا موسیقی کمک شایان به دلنشین شدن فضای داخلی واحدهای مسکونی می کند.

در ادامه عکس های زیبایی از این برج را می بینیم.

پنت هاوس معروف تهران

پنت هاوس معروف برج روما رزیدنس

قیمت پنت هاوس معروف تهران

زیباترین و شیک ترین پنت هاوس تهران

قیمت بالای هر متر از پنت هاوس معروف تهران

تماشایی ترین و دیدنی ترین برج تهران در کامرانیه

 

قیمت نجومی پنت هاوس معروف تهران + تصاویر

3.8291
این مطلب مفید بود ؟22170
برگرفته از افکار نیوز -/ ن.م
برچسب : پنت هاوس
وبگردی