بهترین روش برای لاغری
اگر به دنبال این هستید که به سرعت وزن خودتان را کاهش دهید و به لاغری برسید حتما در این ساعت از روز غذا بخورید.

وزن کم کردن و لاغر شدن سریع

آیا میخواهید که به سرعت وزن کم کنید و تناسب اندام را حفظ کنید؟ کلیدش خوردن غذا در این زمان از روز است ؟ به گزارش دیلی استار و براساس آنچه در این بخش از نمناک می خوانید کاهش وزن در شب اتفاق نمیافتد، اما عادات ساده ای وجود دارد که میتواند در چربی سوزی های شکم به شما کمک کند، آنچه کارشناسان به تازگی بیان کرده اند.
 روش لاغری

ساعت مناسب مصرف غذا در طول روز

زمان و میزان خوردن غذا برای لاغری ؛ کدام وعده را می توانید بیشتر بخورید؟

با اینکه رژیم غذایی مناسب و ورزش منظم هنوز هم مهم ترین کلیدهای کاهش وزن هستند ، یک تحقیق جدید نشان داده است که تا چه حد زمان خوردن غذا نیز میتواند حائز اهمیت باشد ؛ اغلب مردم تمایل دارند که بزرگترین وعده ی غذایی خود را شب میل کنند ، اما بر اساس تحقیقی که در آمریکا منتشر شد ، مصرف نیمی از کالری روزانه در اواسط روز میتواند شما را در کاهش وزن یاری کند؛ این به معنی این است که وعده ی ناهار باید پر کالری تر و بزرگتر از شام باشد.
لاغری

زمان و میزان خوردن غذا برای لاغری

شرکت کننده هایی که 50 درصد از کالری را هنگام ناهار و تنها 20 درصد آن را در شام میل کردند در طی 12 هفته وزن قابل توجهی را نیز کم کردند.
صبحانه باید قبل از ساعت 9 خورده شود ، داده ها نشان میدهند بهتر است در زمان مشخصی وعده های غذایی رابخورید. طبق مطالعه ای بهتر است ناهار را قبل از 3 ظهر و شام را پیش از 7 شب میل کنید. مطالعات نشان داده اند که کسانی که ناهار و شام را زودتر میل میکنند ، وزن بیشتری را از دست میدهند.

لاغری ، برای کاهش وزن چه ساعتی از روز بیشتر غذا بخوریم؟

4.434
این مطلب مفید بود ؟304
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ح.ب /ن
وبگردی