لباس بارداری 97

لباس بارداری شیک برای نوروز 97 + تصاویر

کد مطلب : 65072زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدل لباس بارداری های شیک برند معروف مناسب برای نوروز سال 97 در طرح های بلوز شلوار, پیراهن کوتاه, شومیز و شلوار جین هستند.

مدل لباس بارداری 97

خیلی از خانم ها بیشتر از آن که به سلیقه خودشان و راهنمایی های دنیای لباس اعتماد کنند به حرف های فروشنده ها اعتماد می کنند، مثلا فکر می کنند هر چیزی که با اسم لباس بارداری فروخته شود از همه جهت برای این دوره مناسب است، درحالی که این طور نیست. درباره لباس های بارداری باید به نکات زیادی توجه کرد. 9 ماه از سخت ترین اما شیرین ترین ماه های زندگی شما قرار است وقف شما و فرزندتان شود، پس هر دوی تان باید راحت باشید، کاملا راحت! لباسی که برای این دوران انتخاب می کنید بخشی از راحتی تان را فراهم می کند, مدل لباس های بارداری مناسب برای نوروز امسال را در نمناک مشاهده کنید.

لباس بارداری 97

مدل لباس بارداری برای عید

یکی از بدترین سرمایه گذاری ها در ایام بارداری این است که سراغ لباس هایی بروید که طبق مد طراحی شده اند. این که رنگ لباس تان طبق رنگ فصل باشد یا مدل دامنش طبق آخرین مدل طراحی شده سال باشد، یک اشتباه بزرگ است. دلیلش هم ساده است، ممکن است در آینده بخواهید دوباره باردار شوید. اگر لباس بارداری تان را طبق مد امسال بخرید در سال های آینده به دردتان نمی خورد و مجبور خواهید شد لباس های جدیدی را مهمان کمدتان کنید، آن هم با هزینه هایی چند برابر هزینه های فعلی! شما که دوست ندارید به خاطر 9 ماه دیگر، دوباره هزینه کنید؟

لباس بارداری 97

لباس بارداری شیک برای مهمانی

لباس بارداری 97

مدل لباس بارداری 2018

لباس بارداری 97

لباس بارداری برای نوروز 97

لباس بارداری 97

لباس بارداری مد سال 97

لباس بارداری 97

لباس بارداری برند معروف

لباس بارداری 97

لباس بارداری برای مهمانی

لباس بارداری 97

مدل مانتو بارداری 97

لباس بارداری جدید و جذاب برای عید نوروز 97

2.711
این مطلب مفید بود ؟65
برگرفته از تاپ ناز - زندگی ایده آل -/ح
وبگردی