لباس تابستانی در پاییز
لباس های تابستانی را در فصل پاییز استفاده کنید شما می توانید با بعضی از لباس های تابستانی استایل شیک و جدید پاییزی داشته باشید.

پوشیدن لباس تابستانی در پاییز

با آغاز فصل پاییز و سردتر شدن هوا ، اغلب افراد لباس های تابستانی خود را علی رغم میلشان کنار می گذارند ، در حالی که برخی از لباس های تابستانی را می توان در فصل پاییز نیز استفاده کرد و با آنها استایل های پاییزی را داشت .

اگر به لباس های تابستانی خود علاقه دارید و یا نمی خواهید برای فصل پاییز دوباره هزینه کنید و لباس نو بخرید ، با ترفندهایی که در این بخش از دنیای مد نمناک آورده ایم می توانید از لباس ها، کیف و کفش های تابستانی خود در روزهای پائیزی و سرد هم مجددا استفاده کنید.

ترفند پوشیدن لباس های تابستانی در پاییز

شلوار جین سفید

شلوار جین سفید یکی از زیباترین لباس ها برای استایل تابستانی است و ممکن است کنار گذاشتن این شلوار در فصل پاییز ناراحتتان کند.اما کار راحت است، شما می توانید شلوار جین سفید خود را با یک پلیور ساده و یک جفت کفش کتانی سفید ست کنید و برای خود یک استایل زیبای پاییزی بسازید.

لباس تابستانی در پاییز

پیراهن های آستین حلقه ای

اگر دلتان می خواهد در یک مهمانی پاییز پیراهن آستین حلقه ایتان را بپوشید اما احساس می کنید این لباس متعلق به فصل گذشته است ، می توانید زیرآن یک بلوز آستین بلند بپوشید تا استایلتان پاییزی و مدرن شود . سپس این ترکیب را با نیم بوت ست کنید.

کیف های رنگی تابستانی

لازم نیست با فرا رسیدن پاییز کیف های رنگ روشن و طرحدار خود را کنار بگذارید بلکه می توانید هنوز از این نوع کیف ها استفاده کنید و این کیف را با یک پلیور و شلوار طوسی یا مشکی ساده ست کنید و بگذارید در استایل پاییزی شما بدرخشند.

تیپ مناسب پاییز

شلوار جین دم پا

جین ها لباس های بدون فصل هستند اما شاید فکر کنید که شلوار جین دم پا را تنها می توان در تابستان و با یک صندل تخت یا پاشنه دار ست کرد تا برای شما یک استایل باحال و تابستانه بسازد. این شلوار را در فصل پاییز با یک شومیز چهارخانه و یک جفت نیم بوت بندی زنانه بپوشید .

بلوز های تابستانه و خنک

شما می توانید بلوز های خنک و ظریفتان را در پاییز هم استفاده کنید بدین صورت که با تغییر فصل و سرد شدن هوا روی بلوز تان یک کت پاییزه بپوشید و لباستان را با پوشیدن نیم بوت زیبا تکمیل کنید.

لباس خنک تابستانی در پاییز

شلوارک

شرت ها و شلوارک هایتان را می توانید در پاییز نیز با ساپورت مشکی مات بپوشید. برای تکمیل تیپتان یک بلوز و کت پشمی مناسب یا یک ژاکت سایز بزرگ با بوت های بلند روی زانو بپوشید.

چند لایه لباس را روی هم بپوشید

شما می توانید در فصل پاییز چند لایه لباس را روی هم بپوشید. می توانید پلیورهای رنگی، مانتو پاییزه جلوباز را روی لباس های تابستانه و تی شرت خود بپوشید.

 تیپ زنانه پاییزی با لباس تابستانی

پیراهن بلند و نخی تابستانه

شما می توانید روی پیراهن های بلند و خنک فصل تابستان خود یک ژاکت جین یا یک بافت جلو باز ضخیم بپوشید و از زیورآلات خاص و متفاوت با این لباس ها استفاده کنید . گشادی این پیراهن ها هماهنگی جالبی با زیورآلاتی مانند یک دستبند زنانه پهن و یک گردنبند زیبا ایجاد می کنند. این پیراهن را با جوراب شلواری ضخیم و یک جفت نیم بوت شیک بپوشید.

نیم تنه

می توانید نیم تنه خود را در فصل پاییز ، روی یک پیراهن آستین بلند یا یک پلوور نازک بپوشید تا ظاهرتان زیبا و جذاب شود.

این لباس های تابستانی را در پاییز هم میتوانید بپوشید

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی