لباس تابستانی
لباس های تابستانی باید خنک راحت و شیک باشند. بهتر است مدل لباس های تابستانی که همه خانم ها در فصل گرما به آن ها احتیاج پیدا می کنند را بشناسید.

6 لباس تابستانی که خانم ها باید داشته باشند

در روزهای گرم تابستان انتخاب لباس راحت و خنک بیشترین اهمیت را دارد اما این به این معنی نیست که شیکپوش نباشید، میتوانید لباس هایی انتخاب کنید که هم خنک باشد و هم شیک. در این بخش از دنیای مد نمناک 6 مدل لباس تابستانی زنانه که راحت و خنک هستند را به شما معرفی میکنیم، داشتن این لباس ها برای همه خانم ها ضروری است.

صندل راحت

بهترین کفش برای فصل تابستان صندل های راحت هستند که شما را از گرما نجات میدهد، صندل های تابستانی مدل های شیک و متنوعی دارند که استایل تابستانی خاصی به شما میبخشند.

صندل زنانه

مانتو نخی

مانتوهای نخی خنک ترین نوع مانتو هستند که در فصل تابستان از آن ها استفاده میشود، نسبت به مانتوهای دیگر مانتوهای نخی پرطرفدار تر اند و همه خانم ها باید مانتو نخی برای تابستان داشته باشند.

شال و روسری حریر

برای اینکه موهایتان زیر شال و روسری عرق نکند و زیاد گرم تان نشود باید در فصل تابستان از شال و روسری های حریر استفاده کنید که جنس های نازک و خنکی دارند.

شلوار گشاد

شلوار گشاد یکی از ترندهای سال 97 است و بهترین گزینه برای فصل تابستان، با پوشیدن شلوارهای گشاد نخی راحتی را احساس کنید و خودتان را از گرما نجات دهید.

شلوار گشاد

شومیز حریر

برای مهمانی های فصل تابستان چی بپوشیم؟ شومیزهای حریر انتخابی بینظیر برای مهمانی های فصل تابستان هستند زیرا هم بسیار شیک اند و هم بسیار خنک.

لباس مجلسی سفید کوتاه

برای مجالسی که در فصل تابستان برگزار میشوند باید از لباس مجلسی های کوتاه که جنس های نازک دارند استفاده کنید، اگر رنگ لباس مجلسی تان سفید باشد خیلی بهتر است.

با این لباس های تابستانی خنک بمانید و شیکپوش باشید + عکس

3.249
این مطلب مفید بود ؟3118
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح/ن.ح
وبگردی