لباس زنانه بازیگر معروف
در طی مراسم اسکار 2019، “لباس زنانه بازیگر معروف” به نام بیلی پروتر توانست در دنیای مجازی و رسانه های مختلفی جنجال برپا سازد.

لباس زنانه بازیگر معروف آمریکایی در مراسم اسکار!

یکی از پر حواشی ترین اتفاقات اخیر در دنیای سینما متعلق به مراسم اسکار است که این روزها جنجال های متعددی را در صفحات مجازی به پا ساخته است. بطور کلی اسکار به مراسمی گفته می شود که سالانه یکبار برگزار می شود و یکی از مهم ترین مراسم ها در عرصه سینما می باشد که در آن به تعدادی از افراد جایزه تعلق می گیرد.

در طی مراسم اسکار که اخیرا برگزار شد، آقای " آلفونسو کوارون " توانست جایزه برترین کارگردان را در این مراسم به نام خود ثبت کند. لازم به ذکر است بدانید که وی کارگردان هری پاتر و یک پرنسس کوچک و... می باشد.

برنده جایزه برترین کارگردان مراسم اسکار 2019

" آلفونسو کوارون " برنده برترین کارگردان در مراسم اسکار 2019

اما این مراسم سالانه حواشی متعددی را به همراه خود دارد چرا که اکثر بازیگران نسبت به پوشاک و همراهانشان مورد سوژه خبرنگاران و افراد فعال در صفحات مجازی قرار می گیرند. برای مثال در مراسم اسکار 2019 یکی از حواشی جنجالی این مراسم متعلق به لباس زنانه یکی از بازیگران مرد بود که توانست در صفحات مجازی و همچنین رسانه ها به شدت مورد بازتاب و واکنش های متعددی قرار گیرد.


حواشی اسکار 2019

لباس عجیب و غریب بازگیر مرد آمریکایی در مراسم اسکار

بازیگری که در بالا مشاهده می کنید، یکی از بازیگران معروف و محبوب آمریکایی به نام " بیلی پروتر " می باشد که در زمینه بازیگری و خوانندگی و همچنین مجری گری دارای سابقه بسیار درخشان و شناخته شده در میان مردم آمریکا می باشد.

وی در زمان برگزاری مراسم اسکار توانست در دنیای مجازی و رسانه های مختلف جنجال به پا کند چرا که وی لباس عجیب و غریبی که تلفیقی از لباس آقایان و خانم ها می باشد را به تن خود پوشانده است و از این رو یکی از حواشی اسکار را به دست گرفت.

لباس زنانه بازیگر معروف آمریکایی در مراسم اسکار! + عکس

1.817
این مطلب مفید بود ؟611
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف.ن
برچسب : اسکار
وبگردی