مدل لباس سلنا گومز
در این مطلب با سبک لباس پوشیدن و استایل های متفاوت سلنا گومز آشنا شوید و جدیدترین مدل لباس های اسپرت و مجلسی او را مشاهده کنید.

شیکترین مدل لباس های سلنا گومز

سلنا گومز خواننده و بازیگر 26 ساله آمریکایی است که بسیار پرطرفدار است زیرا علاوه بر بازیگری و خوانندگی یکی از طراحان مد معروف محسوب میشود که صاحب برند شخصی است به همین دلیل میتوان او را یکی از خوش استایل ترین های هالیوود دانست.

اگر شما هم طرفدار سلنا گومز هستید و دوست دارید با مدل لباس های جدید و سبک لباس پوشیدن او آشنا شوید این مطلب را از دست ندهید.

سلنا گومز

ست شومیز و شلوار سلنا گومز

سلنا گومز خوشتیپ است و استایل های متفاوتی دارد او تیپ های رسمی, کلاسیک, اسپرت, دخترانه و... را در موقعیت های مختلف امتحان میکند. سلنا جزو هالیوودی هایی بود که موهایش را رنگ نمیکرد و همیشه خرمایی رنگ و بلند بود اما امسال او موهایش را کوتاه و رنگ کرد.

سلنا گومز

مدل لباس های سلنا گومز

این خواننده جوان مدل لباس های ورزشی و تیپ های اسپرت شیکی دارد, تصویر زیر ست ورزشی شیک او را نشان میدهد که استایل جذابی به او بخشیده است این سبک لباس ها برای سن او بسیار مناسب هستند.

لباس سلنا گومز

لباس ورزشی سلنا گومز

استایل سلنا گومز

استایل های جدید سلنا گومز

تیپ سلنا گومز

جدیدترین تیپ سلنا گومز 

پیراهن های مختلف گلدار و مجلسی, ست نیم تنه و شلوار, لباس ورزشی, پلیورهای گشاد, ژاکت های جین و... نمونه لباس هایی هستند که سلنا گومز زیاد از آن ها استفاده میکند. مدل لباس های شیک و استایل های متفاوت او را در این بخش از دنیای مد نمناک ببینید و در صورت علاقه ایده بگیرید.

پیراهن سلنا گومز

پیراهن گلدار سلنا گومز

سلنا گومز

سبک لباس پوشیدن سلنا گومز

لباس مجلسی سلنا گومز

لباس مجلسی شیک سلنا گومز

تیپ سلنا گومز

تیپ زمستانی سلنا گومز

سلنا گومز

استایل متفاوت سلنا گومز

تیپ سلنا گومز

تیپ اسپرت سلنا گومز 2018

سلنا گومز

سلنا گومز با ست ورزشی آدیداس

لباس سلنا گومز

مدل لباس سلنا گومز شیک و دخترانه

مدل لباس سلنا گومز

مدل لباس مجلسی سلنا گومز 

خوشتیپی به سبک سلنا گومز + مدل لباس های جدید

4.539
این مطلب مفید بود ؟354
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : سلنا گومز
وبگردی