لباس عروس
3 طراح حرفه ای مدت زمان طولانی صرف کردن تا یک لباس عروس بسیار شیک و زیبا آماده کنند اما این پیراهن سفید را هیچ عروس خانمی نمی تواند برتن کند.

لباس عروس شیک و زیبایی که پوشیدنی نیست

تصاویر را که نگاه می کنید یک لباس عروس شیک و زیبا می بینید که با پارچه دانتل و سنگ های تزیینی تکمیل شده است ، همه چیز درست است تا زمانی که نوبت به پرو کردن می رسد . هیچ دختر جوانی نمی تواند این لباس عروس را بپوشد چون این لباس عروس یک کیک خوشمزه و فوق العاده هنری است .

لباس عروس زیبا

لباس عروس دانتل

لباس عروس زیبا به وزن 70 کیلوگرم

این لباس عروس پوشیدنی نیست بلکه خوردنی است!

طراحان این کیک بزرگ به شکل لباس عروس نهایت دقت خود را به خرج داده اند تا تمام ظرافت های روی یک لباس عروس واقعی در این کیک اجرا شود و بیننده حتی در کلوز آپ تصویر هم قادر به تشخیص آن نباشد. این پیراهن زیبای عروس اولین لباس عروس غیرقابل پوشیدن در دنیاست . کیک بزرگ عروسی به شکل لباس عروس 70 کیلوگرم وزن و 170 سانتی متر ارتفاع دارد شاید به همین دلیل است که هیچ عروس خانمی نمی تواند آن را انتخاب کند چرا که حمل 70 کیلوگرم لباس عروس کار مشکلی خواهد بود!طراحان خوش ذوق و هنرمند این لباس خانم ها " سیلیوا البا " ، "ایوت مارنر" و " لینکا رینچ" هستند. این سه هنمرند 300 ساعت برای تهیه و تزیین کیک زیبا به شکل لباس عروس زمان صرف کردند.

لباس عروس شیک

کیکی به شکل لباس عروس شیک

لباس عروس خوردنی

طراحان لباس عروس خوردنی

 

 

لباس عروس ، لباس عروس خوردنی 70 کیلویی + تصاویر

4.1255
این مطلب مفید بود ؟20748
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن
وبگردی