لباس عروس میلیاردی
مراسم ازدواج پسر جوان میلیاردر در مسکو با حضور چهره هایی همچون جنیفر لوپز برگزار شد .لباس عروس همسر میلیاردر جوان روسی همه را حیرت زده کرد.

لباس عروس میلیاردی و بسیار زیبای دختر روسی

در میان گرانقیمت ترین لباس عروس های چند سال گذشته بیشتر نام و عکس افراد مشهوری به چشم می خورد که سالها قبل مراسم باشکوه ازدواجشان را برگزار کرده بودند اما شاید بتوان نام این  عروس 20 ساله اهل روسیه را هم به لیست آنها اضافه کرد، عروسی که همسر میلیاردر جوان روسیه شد.

لباس عروس گرانقیمت همسر میلیاردر جوان روسیه

پسر یک میلیاردر روسی به نام سعید گوتسریو 28 ساله با یک دختر دانشجوی 20 ساله به نام خدیجه اوزاکُوز در موسکو ازدواج کرد.این عروسی یک میلیارد دلاری با تجمل هرچه تمامتر برگزار شد و حتی برخی از بزرگترین خواننده های حال حاضر هالیوود از جمله جنیفر لوپز و انریکه ایگلسیاس در آن اجرا داشتند . این عروسی در لندن نیز ادامه خواهد داشت و خواننده های مشهوری از جمله التون جان و بیانسه نیز کنسرت خصوصی برای مهمانان آنها اجرا خواهند کرد.

لباس عروس میلیاردی

لباس عروس میلیاردی عروس روسی

گویا جنیفرلوپز نیز در حین اجرا برای این نوعروس و داماد به شوخی به آنها گفته، بزرگترین چالش من در این شب، ادا کردن صحیح نام شماست و همچنین از این حقیقت که متوجه شد همه مهمانان جشن، متوجه تمام کلمات موجود در ترانه های او نمی شوند حیرت زده شد.
از جمله چیزهایی که در این عروسی توجه رسانه ها را به خود جلب کرد، لباس عروس خدیجه بود که گفته می شود 1 میلیون دلار ارزش دارد. این لباس از پاریس به موسکو صادر شده و وزن آن به لطف دنباله ی بلند و همچنین سنگ دوزی های فراوان بیش از 11 کیلو بود و عروس نیاز به کمک چندین نفر برای حمل آن و بالا رفتن از پله ها داشت.


لباس عروس گرانقیمت

لباس عروس یک میلیون دلاری عروس روسی


لباس عروس گرانقیمت

مراسم عروسی بسیار مجلل یک زوج روسی

لباس عروس گرانقیمت

عروسی باشکوه پسر یک میلیاردر روسی در موسکو

لباس عروس گرانقیمت

لباس عروس بسیار سنگین با سنگ دوزی های فراوان

لباس عروس گرانقیمت

داماد 28 ساله روسی، پسر یکی از میلیاردرهای روسیه

لباس عروس گرانقیمت همسر میلیاردر روسیه + تصاویر

3.265
این مطلب مفید بود ؟4223
برگرفته از پرشین وی /ن
وبگردی