لباس محیط کار
خانم ها معمولا در انتخاب لباس برای محیط کار مشکل دارند و نمیدانند چه لباسی مناسب محل کار است، لباس مناسب محل کار چگونه باید باشد؟

لباس خانم ها در محیط کار

خانم ها در انتخاب لباس برای محیط کار باید کمی وسواس به خرج دهند و لباسی انتخاب کنند که مناسب محل کار باشد و در عین رسمی بودن شیک باشد. لباسی که برای محیط کار انتخاب میکنید باید با لباسی که در موقعیت های دیگر میپوشید تفاوت داشته باشد. نکات مهم در انتخاب لباس زنانه برای محیط کار را در این بخش از نمناک به شما میگوییم که بتوانید بهترین لباس را برای محل کار انتخاب کنید.

شلوار رسمی را جایگزین شلوار جین کنید

شلوار جین خوب است اما نه برای محل کار, بهتر است اگر اهل پوشیدن شلوار جین هستید شلوار رسمی را جایگزین آن کنید. شلوارهای پارچه ای تیره رنگ و خوش دوخت مناسب محیط کار هستند.

لباس محل کار

لباس مناسب محل کار

لباس های ساده ولی شیک

لباس محیط کار نباید کار شده و طرح دار باشد, لباس های ساده که شیک و خوش دوخت هستند را انتخاب کنید. رنگ لباس تان خنثی و تیره باشد بهتر است تا صورتی و قرمز و...

ست مانتو شلوار رسمی

مانتو شلوارهای رسمی مخصوص محیط کار هستند و استایلی شیک و برازنده به شما میدهند. ست مانتو شلوار رسمی بهترین گزینه برای خانم ها در محل کار است.

لباس محل کار

ست لباس محل کار زنانه

تمیز و مرتب باشید

پوشیدن لباس های کثیف و شلخته مناسب شخصیت یک خانم کارمند نیست, لباس های لک شده و نخ کش شده را ابتدا تمیز و ترمیم کنید سپس استفاده کنید. سعی کنید همیشه لباس هایتان اتو کشیده باشد.

ویژگی لباس خانم ها در محیط کار + عکس

3.419
این مطلب مفید بود ؟136
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی